Mortal :
Qnd : verdiğin ücret 70 tl, ve sana 1 yıllık sınırsız host, ayrıyetten site tasarım yaptım zamanım olmadığı için forumunu kuramadım bugünlerde çok yoğunum açtığın konu içinde gerçekten üzüldüm 70 tl'e bu kadar oluyor kusura bakma.

Eğer profösyönel site görmek istersen, baynet.com.tr ben burda çalışıyorum 2 bin tl gibi bir fiyatı gözden çıkarırsan gerçekten istediğin hizmeti alabilirsin.

Efe 70TL'ye yapacağın kadar şey vaad edeceksin o zaman.Yapacağım dediğini yapacaksın fiyatı veren sensin kabul eden sensin.Parayı aldıktan sonra bu kadar oluyor kusura bakma diyemezsin.

Daha farklı şeylerde yazabilirdim de yazmıyorum.

70 TL'e sunduğum hizmeti zaten söyledim, forumuda iş yoğun olduğu için geçikti.
Daha öncede açıldı böyle bir kaç konu efe için , araştırmadan kimseye güvenmeyin.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz bunuda unutmayalim. geçmiş olsun :|
Qnd :
Mortal :
Qnd : verdiğin ücret 70 tl, ve sana 1 yıllık sınırsız host, ayrıyetten site tasarım yaptım zamanım olmadığı için forumunu kuramadım bugünlerde çok yoğunum açtığın konu içinde gerçekten üzüldüm 70 tl'e bu kadar oluyor kusura bakma.

Eğer profösyönel site görmek istersen, baynet.com.tr ben burda çalışıyorum 2 bin tl gibi bir fiyatı gözden çıkarırsan gerçekten istediğin hizmeti alabilirsin.

Efe 70TL'ye yapacağın kadar şey vaad edeceksin o zaman.Yapacağım dediğini yapacaksın fiyatı veren sensin kabul eden sensin.Parayı aldıktan sonra bu kadar oluyor kusura bakma diyemezsin.

bence daha fazla uzatmaya gerek yok iş yapılırken müşteriye belirtmiş zaten daha fazla laf edilmesi boş olur.
Arkadaşlar konu farklı yerlere çekilmesin Efenin işi parayı almadan önce çıt çıt 5 dakikada paintte çalışılmış bir siteyi andıran görünümü kurmayı başardı daha sonrasında forumlar için belirli bir süre verdi ve 1 aydır forum bekliyorduk her gün istatistik olayını yapmasını rica ediyordum bana bilmediğini ve araştıracağını söylüyordu daha sonralardan paranın tümünü yatırınca msnlerden cevap gelmemeye başladı sonrasında eşiyim diye kendinin yazdığı yazılarla saçmalamaya başladı ve sonra telefonlar kapatıldı bu kadar düşmemeli bence bir insan eğer paraya ihtiyacı varsa ben esnaf insanım her gün yaklaşık 20 ye yakın dilenci geliyor dükkanıma onlara verdiğim parayı bir hafta biriktirir gönderirdim benim olayım para değil tekrar söylüyorum işin boyutu farklı işini düzgün doğru yapan bir insan olsaydı istediği parayı hakkıyla alırdı paraya göre iş diye birşey yoktur arkadaşım hangi kafayla yaşıyorsunuz adam yapmış ben beğenmemişim tekrar para istemiş tekrar göndermişim ondan sonra tekrar beğenmediğimde yine para istenince göndermedim çünkü daha eski isteklerim halledilmedi. benden toplamda 70+25 tl para istesi sorun değil işini düzgün yapsaydı fazlasını gönderecektim şuanki siteyle eski siteyi bir karşılaştırın bakalım arasında ne fark göreceksiniz sadece yapamayacağı işin altına girmesin bir insan bunun bir atasözüde vardır bilen bilir. telefonlar kapatılarak msnden cevap verilmeyerek biryere varılmaz birde iş yoğunluğu diye birşey yoktur arkadaşım işler sıraya girer birisi bitmeden diğerine başlanmaz bu böyledir. neyse konuyu daha fazla uzatmayacağım Üçkağıtçı insanlara iş yaptırmayınız paranızı boşuna kaptırmayın hayırlı akşamlar dilerim Ultima-Strike ailesine.
Novice
12.5
Qnd :
Mortal :

Oha Efe bunu bana mı söylüyorsun ?
fotoshop sonra tema 200 tl satıyorum ayakları :) .QND Yoğunsan bu işi yapmıcaksın ozaman Söz vermiceksin kimseye yaparım diye bu işi yapıyorsan ve eğer parayıda peşin alıyorsan gününde teslim ediceksin.Yoğunum gibi laflar yapıp kestirip atmıcaksın.Kısaca Google girdiğiniz güzel tema yapan siteler var bence oralardan almayı deneyin.Yada yakın yerlerinizde tasarım üzerine calışan kişiler vardır.Onlarla iribata gecebilirsiniz.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.