Evet Arkadaşlar Yaza Benim Gibi Kötü Başlıyan Varmı ?
Benim yazım güzel bu aralar kız arkadaşımın memleketine gittim orda tatil yaptım yazlıkta 1.5 2 hafta tatil yaptım.Yine devam etmeyi düşünüyorum biraz istanbul da durayım da :)
Sen İyi Başlamışsın.
Gayet güzel başladım bu sene yaza..
Haziran sonuna kadar antalyada idim normalde de antalyada yaşıyorum şimdi istanbula geldim yaklaşık 10gündür burdayım yarın gece yola çıkıyorum :)
* Kız arkadaşımı çok özledim :asik2
Herkezinde Tatili İyi Ben Boku Yedim :(
Hayırdır senin neden kötü ?
Bu arada tek bi kötü durum var o da ÖSS sınavı pek iyi değildi..Gerisi gayet güzel!
Kolumu Kırdım Buyrun Film Resmi =( Sürekli Evdeyim Yaz Tatilim Zehir Oldu. Kolu Sadece Deri Tutuyordu.

Bu konu Sexy1 tarafından düzenlendi(2008-07-15 14:38, 15 yıl önce)
Geçmiş olsun..
Ee sende hoplayıp zıplamasaydın :selektor
:D
iş güş vs vs
O nasıl bi kırıktır allah aşkına nasıl başardın =) Tavuk kanadı gibi kırılmış. (bu arada geçmiş olsun korkunç acımıştır bilirim =))
sendemi biryerini kırdın
Bende kötü başladım, bu yazda durmaksızın çalışacağım, tatile çıkmayacağım. Ayriyetten ÖSS de 1 soru için barajı geçemedim ve bu yüzden istediğim üniversiteye gidemiyorum. 1 soru daha yapsaydım istediğim özel üniversiteye gidebilecektim. Yinede keyfimi kaçırmamaya çalışıyorum belki böylesi daha hayırlı olur benim için.
Hayırlısı Ne Diyelim.
Vallahi daha demin istediğim özel üniversitenin puanına baktım fazlasıyla yettiğini gördüm ve çok mutlu oldum şu an için Allah'a şükür sıkıntım yok.. ;-)
Buarada Infernus üzüldüm 1 soru için barajı geçememene :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.