Besiktas - Liverpool Macının Sonucu Sizce Ne Olur ?

Bence Bu Macı Besiktas Alır

Bugun Besiktas Tribunleride Super Olucak Dunya Rekoru Elinde Olan Besiktas ve 2. olan Liverpool. Duyduguma Gore Besiktas Taraftarı Bu Macda Desibel Rekorunu Tekrar Kırmayı Deniyecek :con
Yakışır Beşiktaşıma =) ne diyim gönüller BJK ile
Ben artik BJK macilarini izlemiyorum tobe ettim ... sadece lig maclari ... sapitti artik bu takim o yuzden destegim 0, zero, nada, null, cero etc...
Bjk Basarılar Dılerız Bugun okul Cıkısı Taksımde Cafede Oturan 40 Kısı Cıvarında Lıverpool Taraftarlar Bagrıyordu 3 Kişi 40 Kişiye Karsı Cevap Verdık Ve Susturduk Ben Fenerliyim Ama Bugun Besiktaslıyım Umarım Besıktas Kazanır. Basarılar Dılıyorum
Umarım Bjk Kazanır.Eğer Kaybederse de İnş. Liverpool UEFA'ya düşer.Ve Yine İnş. Galatasaray'la Eşleşir.Çok istiyorum.Bordeaux eşleşti.Şimdi Sıra Bayern ve Liverpool'da İnş.
Kimse kızmasın ama banko liverpool diye geçio içimden
gool !
yuh 2-0 oldu :D
Master
59.2997
2-1
Evet Tahminim Dogru Cıktı !! Besiktası Tebrik Ediyorum Ayaklarına Saglık :) Bu Arada Spikere Hasta Oldum :D
Adept
4.3
Bobo'nun ve Gerrard'ın golleri çok güzeldi.

Zevkli maç gene. :)
Çok güzeldi Ya zevk aldım maçtan abi o adam ne ağlattı resmen 2metre3 santimmi ne yuh ya =D yendik ya çok mutluyum :)
Son dakikalarda neydi o öyle maça gitmediğime pişmanım:kork
Bobonun Topu Onune Alısı Cok Guzeldi. Super Bir Goldu Acıkcası.. Cidden Macı Seyrederken Buyuk Zevk Aldım Besiktası Tekrar Tekrar Tebrik Ediyorum
Adept
4.3
Beşiktaş seyircisini bir daha kutlamak gerekiyor gerçekten de. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.