Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Master
59.2997
Yorumları alalım. Bu arada maç tarihe şampiyonlar liginde en çok fark olan maç olarak geçti.

Liverpool 8 - 0 Beşiktaş
bence yoruma gerek yok herşey ortada :(
Üzütücü.Çok üzütücü..Yakışmıyor böyle şeyler Beşiktaş'a.
Tam ben başlık açacaktım. Bu nedir kardeşim. Birde Fenerbahçe'ye laf atarlardı. 0 puan aldınız falan filan. Yazık diyorum bu kadar farklı bir skor yani. Uzun zamandır görmemiştim.
Master
59.2997
Beşiktaş paf takımıyla oynasa daha az gol yerdi kesin lig dışındaki maçlarada paflarla çıksınlar bence. Türkiye adına büyük utanç hiç yakışmadı Beşiktaşa.
Yani babam söyledide şok oldum ya gerçekten inanılcak gibi diyil.
Beşiktaş naptın sen be.. :uhoh
yorum yok...
Silindi
Novice
0
Herşeyi bıraktım elin İngiltere'sinde skora rağmen sözde dünyanın en iyi taraftarına sahip takımın taraftarını susturup daha çok ses çıkartan o insanlara acıyorum. Beşiktaşlı'yım grurluyum.

Son olarak, Şampiyonlar Ligi'nde en çok gol yemek, "0" puan alan iki takımdan biri olmaktan iyidir diye düşünüyorum.

Bu konu Mack tarafından düzenlendi(2007-11-07 00:53, 16 yıl önce)
Silindi
Novice
0
Mack:
sözde dünyanın en iyi taraftarına
Liverpool iyi bir taraftara sahip ama dünyanın en iyisi değiller ilk olarak Boca'nın taraftarı gelir.

Mack:
takımın taraftarını susturup daha çok ses çıkartan o insanlara acıyorum
katılıyorum

Mack:
Son olarak, Şampiyonlar Ligi'nde en çok gol yemek, "0" puan almaktan iyidir diye düşünüyorum.
iki hafta önce 2-1 yendiğin takıma 8-0 yeniliyorsan vede kadronda bir kaç değişiklik varsa hiçde iyi değildir

fistandantilus:
Birde Fenerbahçe'ye laf atarlardı. 0 puan aldınız falan filan
çok gereksiz bir cümle değil mi ? burda tartışılan bişi yok bir maç hakkında yorumun varsa konuş
Silindi
Novice
0
Sadece Gecmıs Olsun Dıyorum Fenerlıyım Bır Fenerlı olarak Inanın Cok Uzuldum Besıktasa Ordakı O Taraftara Cok Uzuldum. Sadece Tek Soylıcegım Sey Besıktas Yonetımı Paf Takımla cıkıcaz Bunu Yapıcaz Dıyceklerıne Onumuzde Daha Onemlı Bır Mac Var lıverpool Macı Taraftarımıza Kendımızı O Macta Affettırcez Dıyıp Bu Maca Sıkı Calıssalardı Ve Fenerbahce MAcınada Yedek Kadroyla Cıksaydı Daha ıyı Olurdu Sadece Gecmıs Olsun Bu BJK Taraftarı Icın Degıl Butun Turkıye Icın Buyuk Bır Utanc
Silindi
Novice
0
MortaL :
Mack:
sözde dünyanın en iyi taraftarına
Liverpool iyi bir taraftara sahip ama dünyanın en iyisi değiller ilk olarak Boca'nın taraftarı gelir.

Mack:
takımın taraftarını susturup daha çok ses çıkartan o insanlara acıyorum
katılıyorum

Mack:
Son olarak, Şampiyonlar Ligi'nde en çok gol yemek, "0" puan almaktan iyidir diye düşünüyorum.
iki hafta önce 2-1 yendiğin takıma 8-0 yeniliyorsan vede kadronda bir kaç değişiklik varsa hiçde iyi değildir

fistandantilus:
Birde Fenerbahçe'ye laf atarlardı. 0 puan aldınız falan filan
çok gereksiz bir cümle değil mi ? burda tartışılan bişi yok bir maç hakkında yorumun varsa konuş
En iyilerde Beşiktaş ve Boca olmasına rağmen takım başarılı olduğu için Liverpool olarak kabul ediliyordu, o yüzden sözde dedim.

Maç için hiç bir bahane üretilmez ve söylenemez büyük bir utanç. Sözün bittiği anlardan biri işte. İlk maçta 2-1 yenmiş olmasaydık belki katılacaktın ama yinede bir maçı farklı kaybedip rezil olmak var tüm maçlarını kaybedip rezil olmak var. Birde başlık ismini gördüğümde o cümleyi yazmak aklımın ucundan bile geçmedi ama fistandantilus böyle büyük bir yarayı sarmak için mi karıştırdı bilmiyorum ama onun için söyledim.

Son olarak kendi takımları yenilince Avrupa'da Türk takımlarına destek diye yırtınan, rakip takım yenilince (yenilmek hafif kalır ama neyse) dalga geçmek için üşüşen akbabalara selam olsun.

Bu konu Mack tarafından düzenlendi(2007-11-07 01:29, 16 yıl önce)
Silindi
Novice
0
Abowwww O.o
Hakkaten dün sahada Beşiktaş yoktu..
Feneride Gorcez Bu Gece :)
Bu Arada Beşiktaşlıları Sinir Etmek Kadar Zevkli Bir Şey Yok Tavsiye Ederim :)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.