Oldukça kötü günler geçiren hiçbir kulvarda iddiası kalmayan Aslan, Karadeniz ekibi karşısında da 0-0 berabere kalarak taraftarını yine üzdü.

Ligde geçen hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan 3-1'lik yenilginin ardından, Ziraat Türkiye Kupası'nda da Gaziantepspor ile yaptığı rövanşta 0-0 berabere kalıp kupadan elenerek düş kırıklığı yaşayan sarı-kırmızılılar bu maçta da umduğunu bulamadı.

TARAFTARLARDAN POLAT’A İSTİFA ÇAĞRISI

Galatasaraylı taraftarlar, Gaziantepspor ile oynanan kupa maçının ardından başkan Adnan Polat ve yönetime yönelik yaptıkları istifa çağrısını yinelediler.

"Adnan Polat yeter artık istifa", "Yönetim istifa" diye bağıran taraftarlar, futbolcular için de "O forma kutsaldır nasip olmaz herkese" şeklinde tezahüratta bulundular.

Ultraslan taraftar grubunun bulunduğu tribününe "İstifa da bir hizmettir" yazısı asıldı.

Oldukça kızgın olan taraftarların, maçın başlamasıyla birlikte de takımlarına destek vermek yerine ıslık ve alkışlarla protestolarda bulunmaları dikkat çekti. Taraftarlar, "Herkes gider biz kalırız, biz Galatasaraylıyız" tezahüratını söylediler.

Taraftarlar, ilk yarı oynanırken "Adnan Polat bu takım senin eserin" diye tezahürat yaptı.

BEYAZ MENDİL SALLADILAR

İspanya’da statlarda istenmeyen teknik direktörler veya yöneticiler için taraftarlar tarafından gerçekleştirilen "Beyaz mendil sallama" geleneğine, Galatasaraylı taraftar da uydu.

Kale arkasında yer alan taraftarlar ellerinde getirdikleri beyaz mendilleri sallayarak, alınan kötü sonuçlardan sorumlu tutukları yönetimin ve başkan Polat’ın gitmesini istediler.

Ben koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım ancak Galatasaray gibi bir kulübün bu kadar ciddi anlamda düşüşe geçmesi, Avrupa şansını kaybetmesi, ligte kalmaktan başka hiç bir iddası olmayan bir takım haline gelmesi gerçekten yazık. Maçın son 20 dakikasına doğru açılan pankart özellikle dikkatimi çekti "İstifada Etmekte Bir Hizmettir". Bana göre yeni stand, yeni oyuncular ile gösterilen bu performans pek iyi değil. Galatasaray taraftarı bana göre sonuna kadar haklı, Adnan Polat'ın bence kulüp onuru için ve taraftar için istifa etmesi gerekmekte. Ayrıca kale arkası taraftarları maçın çoğu zamanında sırtını sahaya dönmesi gayet yerinde bir mesajdı diye düşünüyorum.
Hagi ilk defa ilk yarıda herkesin beklediği kadro ve diziliş ile çıktı maça Hakan Balta haricinde. Ama yinede fayda etmedi. Olmayınca olmuyor. Hagi'yi de yedik bakalım sıra kimde..
Expert
34.0001
ankaragücü ?
fenerbahçe +
antalyaspor ?
trabzonspor +
manisaspor +
kayserispor +
beşiktaş +
kasımpaşa -
gençlerbirliği -
konyaspor -

Yukarıda yazdıklarım galatasaray'ın kalan maçları. Kendimce + koyduklarım zor rakipler, - ler nispeten kolay. Bugün ki karabük sonucuna bakarak, ankaragücü ve antalyaspor dan emin olamadım. Bana öyle geliyor ki son 4 maç sayesinde ligde kalacaktır galatasaray.
KeLL : ankaragücü ?
fenerbahçe +
antalyaspor ?
trabzonspor +
manisaspor +
kayserispor +
beşiktaş +
kasımpaşa -
gençlerbirliği -
konyaspor -

Yukarıda yazdıklarım galatasaray'ın kalan maçları. Kendimce + koyduklarım zor rakipler, - ler nispeten kolay. Bugün ki karabük sonucuna bakarak, ankaragücü ve antalyaspor dan emin olamadım. Bana öyle geliyor ki son 4 maç sayesinde ligde kalacaktır galatasaray.

İnşallah :)
Galatasaray'ın işi çok zor :(
Qnd : Galatasaray'ın işi çok zor :(
+1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.