Banned
-3
Çok gururlandım valla hiç beklemediğim bian Trabzon'un golü beni çok mutlu etti :D :D

HELAL OLSUN TRABZON.
ShR : Çok gururlandım valla hiç beklemediğim bian Trabzon'un golü beni çok mutlu etti :D :D

HELAL OLSUN TRABZON.

Helal Olsun TRABZON'A
rövanşta 7 tane yemez inş
nuker : rövanşta 7 tane yemez inş
Karamsarlığın lüzumu yok, süper bi maçtı. Demekki hakedene hakettiği'nin verilmesi gerekiyormus.
Pardon da neyi haketmiş trabzon?Bi interi yendi diye hakettiği mi oldu şimdi?Avrupa maçlarında Türk takımlarını desteklemeyenlerden cidden nefret ederim ama bu sene trabzonun hakkı olmadığını düşündüğüm için inşallah her maçta 3 er 5 er tane yersiniz diyorum.
Şampiyonlar ligi şampiyonu olsak ne yazar türk futbolunun itibarı yerlerde sürünürken hala ne ile gururlanıyorsak.
sonuca baksan daha ii bugunu yasa yarında yarını yasarsın :D
Fenerliler de her yerde kendini belli ediyor :(
FENER GİTSEYDİ 7 TANE YERDİ ASIL (:
Beşiktaş Diyorum :D
Banned
-3
Shatrian : Fenerliler de her yerde kendini belli ediyor :(

Gerçekten bu fenerliler TRABZONU ÇEKEMİYOR. :)
Kimin kimi çekemediğini herkes biliyor.Şampiyon olabileceğiniz senelerde hep bizle yarıştığınız ve hep de biz şampiyon olduğumuz için baya büyük bir kuyruk acunuz var inkar etmeye gerek yok.20 30 sene sonra yine yalandan bi şampiyon olursunuz takılmaya devam
Banned
-3
Belli kimin çekemediği :D:D
ahah ahaah eğlendin dimi?Hadi git biraz server sayfalarında millete laf et biraz uyarı al da banlan git şu forumdan
Trabzonspor'u tebrik ediyorum. Gerçekten hop oturduk hop kalktık. Ama sonucu herşeye değerdi bence. İsteyen herkes istediği kadar konuşsun ::)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.