Galatasaray 2-3 Helsingborg Yorumları alalım! :(
bu takım adam olmaz 2kişinin sırtında yürümüyor bu takım ayrıca o 70küsür yaşındaki kendine teknik direktör diyen adam macera aramaktan vazgeçer de adam gibi taktik yaparsa belki kazanırız ilerde.. Ama bana bu futbolla gruptan zor çıkarız gibi geliyor..
Silindi
Novice
0
anam anaaam!
Ne desek ki? O.o
Silindi
Novice
0
O gruptan çıkamayacak bir Galatasaray düşünemiyorum.O grupta 1. olmaları lazımdı ;-)
Adept
4.3
Felaket...

Ancak, kızamıyorum da çünkü Galatarasay'ın gayet iyi oynadığını düşünüyorum. Helsingborg'dan daha çok ve daha güzel pozisyonlarımız vardı, ancak kaleci farkı ortaya çıktı. Andersson kalesinde devleşti resmen... Kaç top onda kaldı, bizim Aykut'a ise çok daha az top geldi ve üçü gol oldu.

Kalli'nin yaptığı hata, sakatlıktan yeni çıkan Sabri'yi oyuna almaktır. Sabri ne zeki ne de iyi bir oyuncu, kesinlikle Galatasaray'a yakışmıyor. Neden Arda ile başlamazsın ki sen? Neden Hakan Şükür oynuyor da Ümit Karan değil? Her maç farklı bir hata yapıyor Kalli, tecrübesi nerede kaldı? Bordo maçınca, kapanıp da skorun üzerine yatmak için gereken değişiklikler neden yapılmadı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.