River Plate Bestesi:
ay che bostero, vos sos ortiva
vos sos amigo, de la policía
en mar del plata, no te plantaste
con los borrachos, como cobraste!
son cagon! son cagon! son cagon! son cagon!
son cagon! son cagon! son cagon! son cagon!
ay che bostero, vos sos ortiva
vos sos amigo, de la policía
en mar del plata, esta es tu gente
la que te sigue, y te alienta siempre!
river plate! river plate! river plate!
a donde vaias, siempre estaremos
vos sos me vida, lo que mas quiero
esta es tu hinchada, esta es tu gente
la que te sigue, e te alenta siempre!

Buda Cimbomun bestesi:

Cimbom İçin Çıldırın Marşı Sözleri
OoOOooo
oOoooOOooooo
OOoooOOoooooOooOOo
Cim bom bom, cim bom bom
Aslanlar sahada, tribünler ayakta,
Doksan dakika, taraftar arkanda.
Sarı-kırmızıyla, hiç bitmez bu sevda,
Şampiyon olunca, coşalım çılgınca.
Çıldırın, çıldırın, çıldırın, çıldırın…
Cim bom için çıldırın!
Çıldırın, çıldırın, çıldırın, çıldırın…
Cim bom için çıldırın!

You Tube

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-03-25 02:01, 15 yıl önce)
Neophyte
26.6001
Normal bir durum :)
Fenerbahçe 100.yıl marşı, 1 Mayıs marşından araklanmıştır. Yine bir diğer "Yaşa Fenerbahçe" marşı ise Türkçesi "Yaşa İspanya" olan "Que Viva Espana" dan araklanmıştır. Eğer çalıntı marşlardan bahsediyorsak bunları da dile getirip olaylara tek taraflı bakmamalıyız. Ayriyetten bu konuyu açan arkadaşımız konunun başlığı düzgün şekilde yazarsa daha güzel olur. Türkçede "Q" harfinin olmadığını 1. sınıfa giden çocuk bile biliyor. İkinci olarak biz rakip takımın ismini nasıl düzgün yazıyorsak karşımızdakilerden de aynısını bekliyoruz.
gsli deilim ama infernus haklı
Infernus : Fenerbahçe 100.yıl marşı, 1 Mayıs marşından araklanmıştır. Yine bir diğer "Yaşa Fenerbahçe" marşı ise Türkçesi "Yaşa İspanya" olan "Que Viva Espana" dan araklanmıştır. Eğer çalıntı marşlardan bahsediyorsak bunları da dile getirip olaylara tek taraflı bakmamalıyız. Ayriyetten bu konuyu açan arkadaşımız konunun başlığı düzgün şekilde yazarsa daha güzel olur. Türkçede "Q" harfinin olmadığını 1. sınıfa giden çocuk bile biliyor. İkinci olarak biz rakip takımın ismini nasıl düzgün yazıyorsak karşımızdakilerden de aynısını bekliyoruz.

Son olarak birşeyi unutmuşsun.Hafızalarınıza bu olayı tekrar kazımak için bu videoyu koyuyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=cbEuPHoJ4aA
Beşiktaşta bizden [ç]almıştı oooOoO oooo O o lalalla lalalal lala diye birşey ama linki arayamadım şu anda bulursam gösteririm D
Bırakın gidin ya yıllardır çalıp çırpıyorsunuz sizin diyip iddia ettiğiniz şeyi söylediğimizde çalıyo oluyoruz.Ayrıca hangi besteymiş o merak ettim.
https://www.youtube.com/watch?v=eKoTzEfB8oY

ardıl'ın dediği bu sanırım.
Bunu bizmi çaldık? Peki sizden çaldık diyelim.Fakat bu söylenilen şarkıyı siz mi bestelediniz? Galiba onun orjinalinden haberiniz yok.Peki onun orjinalinden haberiniz varmı?

https://www.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8

Ozaman bu videoda ki kişilerde sizden çaldı.İlk kendileri çalmışlar bide hemen sahipleniyorlar.
madem şarkı orjinalien bakıcaz ilk koyduğun haberlerdeki bestede erkin korayın şarkısı bunuda öğren

Bu arada evet nexima'cım dediğim beste bu
Hadi Ardıl hadi tedbunndy yersiniz birbirinizi
Yok canım olurmu öyle şey biz arkadaşız ben severim ted'i 8)
kimin kimden çaldığını bilmeden karalama kampanyası :no
Karalama kampanyasımı Peh! Ben bunu hamburg maçından önce öğrenmiştim ancak avrupa maçı öncesi söylemek istemedim ayrıca sadece başlığımda hırsız gs yazıyor onun haricinde iki beste arasındaki benzerliği gösterdim. Konuyu farklı yerlere çekmezsek sevinirim şöyle bi konuları incelerseniz Bir fenerli olarak daima avrupa maçlarında Beşiktaşı ve Galatasaray'ı desteklemiş bulunmaktayım...
o çalmış bu çalmış şu çalmış herkes herkesten çalmıyor mu sonuçta? çok gereksiz bir konu olmuş sanki tek çalan gs bırakın allah aşkına

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.