yok artık ya ankaragücü 3 galatasaray 0 beş dakikada 3 gol rezil olduk bu nedir ya..
5 değil 6 dakikada :D
ama hakettik bir takımın bu kadarmı g.tü kalkar ya ankarayada yenildik artık yenilgi serileride başlar bu gidişle defans yok servet kedini forvet sanıyor zaten yazıklar olsun be inşallah bu gidiş devam ederde taraftarlar sizi yola getirir bu kadarda olmaz ki böyle bir olay yok yani ligde ard arda başarılar sonra havalan 3 maçta 2 puan aldık bu nasıl saçmalıktır ya
Gülme komşuna gelir başına misali ben şahsen sevindim.
Ya ben yerin dibine girdim baktım son dakikalar dedim boşver sonra bitime az kala skora bakayım dedim beynimden vuruldum böyle birşey olamaz ya neyse iyide oldu bu havalanmanın sonu buydu işte zaten Arda'da adam değil takımda göze batmak için ilk sene bişiler yapmaya çalıştı sonra kaptan yaptılar sözleşme uzattılar takımın ruhu dediler iyice g.tü kalktı it herifin defolsun gitsin istemiyorum onu hayır 1 maç deği 2 maç değil her maç böyle isteksiz elanoda zaten 2. lincoln vakası olacak göreceksiniz baroşta hakan şükür'ün son senesindeki gibi oynuyor hakan balta olacak it içtiği sigaraların bedelini ödüyor sahada adam yok 2 dakika koşuyor yorulup başka birine veriyor sonra yarım saat sahada yok aslında birazda medyanın suçu ne yüz veriyorsunuz bu kavatlara inşallah bir an evvel toparlarlar kendilerini gidiş iyi değil.
şampiyon Fener :yes
Nexima : şampiyon Fener :yes

biraz erken değil mi :)
berkancık :
Nexima : şampiyon Fener :yes

biraz erken değil mi :)

Erken olsa ne olacak? Sonuçta fener şampiyon =)
kazandıgı için Galatasaraylı olmadık ki kaybettiginde küselim
alcholic sinyalleri veriyordu zaten isyanım var benim belliydi böyle olacağı inşallah tedbir alırlar bakalım..
Beşiktaş şampiyon olacak demedi demeyin =)
+1 seneye Bank Asya'da olur bencede.
Yıllardır Beşiktaş son saniyelerin takımı olmayı becermiştir. Yine öyle olacak :)
onun olması için Fb ve Gs'nin geçen seneki gibi olması lazım Doğan. bu sene her ikiside geçen seneye oranla daha iyi. son saniye maçta kazansanız şampiyonluk çok zor. :)
Biri Beşiktaş'ın şampiyonluğundan mı bahsetti ? :) valla dürüst olmak gerekirse beşiktaş bu sene kümeye düşmesinde :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.