Galatasaray'dan Lugano bombası
Cim Bom, müthiş bir transfer atağına daha kalktı. Bu kez hedefte, Fenerbahçe taraftarının sevgilisi olan Uruguaylı yıldız var.
Fenerbahçe’nin bir türlü anlaşma sağlayamadığı Lugano’ya transferin flaş ekibi Galatasaray’ın resmi teklif götürdüğü haberi gündeme bomba gibi düştü. Aziz Yıldırım’ın, “Ya yıllık 3 milyon dolara oynar ya da başka takıma gider” diyerek rest çektiği Lugano’nun menaceri Figer’in Sarı-Kırmızılı yönetimle görüştüğü öğrenildi. Yıldızları Cim Bom’a getirerek taraftarın kalbinde taht kuran yönetici Haldun Üstünel’in Uruguaylı oyuncuyla yakından ilgilendiği belirtildi. Bu işin 1 hafta içinde noktalanması bekleniyor.

Haber:https://fanatik.ekolay.net/fanatik/-Galatasaray'dan-Lugano-bombası_3_HDetail_32_140773.htm?ver=9806

Not:Gerçi fanatiğin haberlerine güvenilmez ama gelirse bittiğimizin resmidir zaten emre aşıkla sorunu var.Bence gelmez ama gelirsede Fenerlilerin 1 oyuncusunu daha düşürürüz :)

Not2:Ayrıca galatasaray bu yyılki transferler için 49milyon £ harcadı acaba bunları nasıl ödeyecek hadi tartışalım..
Bu kadar masa başı habercilik olur. Hayatları yalan bu gazetelerin ya.
Fanatik herkes tarafından bilinir yalan haberlerle ama olma ihtimalide var ama luganonun geleceğini sanmıyorum 3milyon£ vermez gs keita bile okadar almıyor :)
Hiç sanmıyorum.
Bende sanmıyorum hele ki Fanatik yazdıysa bu haberi kesin yalandır.
:no
Fanatık in Haberlerinin Asparagas oldugunu herkes bılıyor ama her gun gazeteyı gene cıkartıyorlar :D
fotomaç, fanatik okuyan varmı ki hala? Drogba'yı Trabzon'a getiren gazeteye inanmak ne kadar doğru bilemem.
Asparagas haber olma ihtimali yüksek
Silindi
Members
1
:) fanatik fotomaç fotogol vs vs hepsi yalan haberleriyle avunuyorlar elanonun gs ye gelceğini ben hiçbi gazetede okumadım geldikden sonra yazdılar
hele ronaldinhoyu fenere getiren gazetelerden ne beklersin
Türküm mutluyum TEMBELİM tam bize uymuş.Böyle aptal haberleri okuyunca hep deliriyorum ve üzülüyorum halimize :@
ya bırakın allah aşkına fanatikin yazdığı habere doğru gözüyle bakan adamdan şüphe duyarım :D
Yalan :no Galatasaray'da nerde o paraa.
Some_one : Yalan :no Galatasaray'da nerde o paraa.

bu sene transferlere TOPLAM 49 milyon £ harcadık para mı yok ded
n

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.