Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
Brezilyalı oyuncumuz Roberto Carlos İstanbul'dan sonra Antalya'da da her kesimin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Takımımızın kaldığı Limak Arcadia Golf Sport Resort Otel çalışanları tarafından ilginç bir sürprizle karşılanan Brezilyalı oyuncumuza padişah kıyafeti ve kavuk giydirildi. "Futbolun Padişahı" diye karşılanan ve otelde kalan turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Brezilyalı oyuncumuz, Antalya'ya gelir gelmez havalimanından itibaren usanmadan onların her isteğini yerine getirmeye çalıştı. Antalya'lıların da sevgilisi olmayı başaran Brezilyalı oyuncumuz, özellikle padişah kavuğu giydikten sonra foto muhabirimizin çektiği resimlere bakarak "Dışarıda böyle gezsem kimse benim kısa boylu olduğumu anlayamaz" dedi. "Sokakta böyle gezen var mı?" diye İdari Menajerimiz Volkan Ballı'ya soran Roberto Carlos arkeoloji ve tarih eğitimi alan Ballı'nın Osmanlı İmparatorluğu ile ilgili kısa açıklamasından sonra o dönemlerde futbol oynanıp oynanmadığını sordu. Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla ile İstanbul'da oynayacağımız maçta, rakibimize 2 ve üstü gol attıktan sonra tüm takım oyuncularının "Futbolun Padişahı" olacağını söyleyen Roberto Carlos, otel çalışanlarının kendisine yaptığı bu sürprizden dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Basın Fotografı

Basın Fotografı

Basın Fotografı

Basın Fotografı
Silindi
Hakketen padişah ya :D

Çok karakterli ve iyi bir oyuncu aldığı para helal olsun.
adam aldığı parayı hakederek alıyor sonuçta tabiykide helal olacak takım da katkısı saymakla bitmez.o kadar parası olup da bu kadar karakterli olmak gerçekten zor iş
hehe Aklıma derste hocayı gıcık ettiğim zaman geldi :D

Lise 1'deyiz hoca sormuştu Lale devrinin padişahı kimdir diye sınıfta ses yoktu.Ronaldinho demiştim:D:D
Silindi
Expert
2.6
Fredy : hehe Aklıma derste hocayı gıcık ettiğim zaman geldi :D

Lise 1'deyiz hoca sormuştu Lale devrinin padişahı kimdir diye sınıfta ses yoktu.Ronaldinho demiştim:D:D

:lol
Adamın maçta sinirlenmemsi çok hoşuma gidiyor. Resimler süper.
ehehe yeni efendimiz bize selam veriyor.:)
Silindi
Master
3.1
oyh anümm guduuu :asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.