valla iyi olan kazansın gerçi bjk nin gitmesi için mutlak galibiyet gerekli ama maç üst bitsin :D kupon da üst yazdım bütün takımlar tutuyo bitek bjk maçı 1-0 oda üst biterse 82 ytl :P
Rüştü niye bırakıyon Topu ellerini kaldırıyon sen yap hamleni sonra offside olursa olur ztn Poff
82 ytl için yakmayalım şurda Beşiktaş'ı anemon :)

Bu arada pozisyonun offside ile alakası yoktu..
@Flame

iddiayı kazandığım için keyifliyim.:)
Beşiktaş adam olmazzzzz
gg
Karejma Dk:62

Porto : 2

Bjk : 0
Bn cozumu soyliyeyim ...

DAGITSINLAR !!! ya da sokaktan milleti oynatsinlar, valla daha iyi oynar BJK ...

BJK hicbir sekilde hicbirsey icin artik desteklemiyorum... Zaten uzun zamandir maclarini izlemiyorum tobe ettim, artik destegimde kalmadi oda gitti ... Ve halada utanmadan Carsi destekliyor, bn olsam maca bile gitmem.
Silindi
Members
2
Dağıtmalarına gerek yok Akillis. Gitmesi gerek tek kişi yönetim. Adam akıllı biri gelirse de Ertuğrul Sağlam'ı zaten gönderecektir. O zaman işler yoluna bence girer.

Ama herşeye rağmen son maça kadar bu duyguları ve ümitleri yaşatanlara teşekkür ediyorum.
Silindi
Members
2
Ben Fenerlıyım Bazılarınız bılıyordur Bır Ara Imzamda Bıle Yazıyordu. Herneyse Macı Izlemedım Gerek Duymadım... Boyle Olucagı Bellıydı En Son 2-0 Olmus Mac @Spawnsas Oyle Dıyor cunku Kac kac Bıttı Bılmıyorum Ama @Mac Arkadasımızında Dedıgı Gıbı Ertuğrul Sağlam Bır An Once Gıtmeli...
Silindi
Members
2
Çok istemiştim Beşiktaşı'ın çıkmasını.
Ama bir yerde kalite varkı çıkıyor ortaya.
eee...bjk kendi ewinde yenildi deplasmandamı yenck
Ya benim anlamadığım olay yeni bir teknik direktör geliyor davulla zurnayla karşılıyorsunuz sonra diyorsunuz iyi bu adam bizi yükseltir sonra 2-3 maç kaybediyorsunuz davulla zurnayla karşıladıgınız adamı ana bacı kayarak yolluyorsunuz şu ana kadar küfür yemeyen bir tek isim söyleyebilirim Lucescu
Silindi
Members
-3
Ben çoğu Beşiktaşlı gibi Ertuğrul Sağlam'ı severim ve desteklerim. Sorun, daha teknik direktörlüğünün 2. senesinde Beşiktaş'a gelmesidir. He bu yanılışı yapan Ertuğrul Sağlam mı? Hayır. Asıl suçlu onu oraya getirendir yani yönetim. bu yönetim zaten daha ilk yanlışını Dünya'nın en iyi teknik direktörlerinden biri olan Del Bosque'yi getirip ilk senesinde kovarak yapmıştır.
Silindi
Members
-3
Ulan bende üst oynamıştım maça bütün maçlar tutu Beşiktaş yatırdı ya.Hem kupona üzüldüm hem Beşiktaş'a ama hak etmedi diyemeyeceğim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.