Turkcell Super Lig'de Denizlispor'u 2-1 yenerek şampiyon Beşiktaş oldu. Kara kartal 13. şampiyonluğunu elde etti. 19 yıl sonra ilk defa 2 kupayı birden kazandı.
Novice
-0.500001
Ne Zaman Acılcak Diye Bekliordum :) Neyse Onemli Olan Sampiyonluk

Pazar Gunu Inonude Bulusmak Dilegiyle Kutlamalar icin
SIYAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!
tebrikler..
Beşiktaş Çarşıdaydık biz de bu akşam. Çok güzel bir gündü gerçektende. Kutlamalar gayet iyiydi. Beşiktaşa desteğimizi gösterdik. Tüm Beşiktaşlıları buradan tebrik ediyorum.

Galatasarayımız da bu kötü sezonun ardından UEFA'ya gidebilmeyi garantiledi artık. Sivasspor maçını kazanmamız da büyük moral verdi bana. :)
Novice
-0.500001
slazer : SIYAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!

BEYAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZ !!!!!!!!!
SAMPIYON BESIKTAS !
Beşiktaşlıları tebrik ederim uzun süreden sonra muradınıza erdiniz iş 2 büyük olmaya baslamıstı beşiktaş yine kendini belli etti.

Futbol kardeşliktir dikkat çeksin tuttuğum takım: Bursaspor
Dün çok çekişmeli maçlar vardı ama bence dünkü maçlarda skoru hakketmeyen tek bir takım varsa Fenerbahceydi çok kötü oynadı trabzon çok iyiydi ama eline gelen fırsatları değerlendiremedi öncelikle fb lileri tebrik ederim...

Bizim takıma gelirsek (Gs) :D çok iyiydik dün daha doğrusu rakibimiz çok kötüydü :D Arda 2 tane güzel gol attı bence hakkımızla aldık maçı :D:D

Beşiktaşa gelirsek... Herkesi tebrik ederim öncelikle... Sezon başından beri büyük derbilerde olmasada çok iyi başarılar elde etti son derbileride kazanmasıyla zaten şampiyon oldu gayet zevkli bir maçtı...

Gençler birliği 4-0 yenildi ama ligde kaldı işte 3 lü averajın kötü yanı :D

Konya süperdi dün gece penaltıdan sonra harikalaştı 3 gol buldu ama elden ne gelir 3 lü averaj ligden düşürdü...

Antalyaspora gelirsek süper bir maçtı ankaragücü berbat oynasada çok nadir atağa kalkan antalya güzel bir gol buldu 40 puana çıktı düşme şansıda ortadan kalktı :D

Bursaya gelirsek pek zevkli bir maç izlemedim ama ibb yi yendi o yüzden dün gece beraberlikte çok korkuyordum çünkü bir gol dahayeseydik 3 lü averaj olabilirdi çünkü fb de 90 da buldu golü çok riskliydi yani ama yinede tebrik ediyorum...

Tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar :D
Bir Fenerli olarak kötü bir sezon geçirdik takımımızla ama herneolursa olsun Beşiktaş bu şampiyonluğu hak etti tebrik ederim. Ancak derbi maçların lideri yine Fenerbahçe oldu unutmamak lazım.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.