Malesef şampiyon Bursa oldu ama hak ederek aldı. Tebrik ederi[z]....
tebrik ediyoruz :( Daum, yönetim ve Güiza'ya teşekkür ederiz (!)
Bursa sporu tebrik ederim
Fener gol gol gol, Bursa şampiyon oluyor ^^' { oldu bile eheuhe :) }
eee Bir özürde Trabzon'a atarsın artık, hani anlaşmışlar ya =) . Bursa yatsın kalksında trabzona dua etsın Türkiye'de o maçı Fener'e satmıcak tek takımla karşılaştığı için..

Tebrikler Bursa Spor'a : )
Gs'liyim ama Bursa'nın kazanmasını istiyordum öylede oldu...

Ertuğrul Hoca'yı kutlamak lazım bileğinin hakkıyla alnının teriyle şampiyonluk kazandı.

Hayırlı olsun...

Bu konu Calligiato tarafından düzenlendi(2010-05-16 23:28, 13 yıl önce)
Calligiato : Gs'liyim ama Bursa'nın kazanmasını istiyordum öylede oldu...

Ertuğrul Hoca'yı kutlamak lazım bieğinin hakkıyla alnının teriyle şampiyonluk kazandı.

Hayırlı olsun...

+1 Bursaspor'u kutluyorum bileğinin hakkıyla aldı şampiyonluğunu.
//Banned

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-05-16 23:41, 13 yıl önce)
Spawnsas : ---

Kardeş yavaş...Ne bu şiddet celal ?

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-05-16 23:42, 13 yıl önce)
Spawnsas : ---

yazık sana gereğini yapsın biri şu velet i alsn şurdan

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2010-05-16 23:42, 13 yıl önce)
Bursa'yı tebrik ederim..
Helal Bursamm (:

2010 yılında şampiyonlar liginde koyacagız Real Madrid 'e !
Hak eden takım şampiyon oldu. Demek ki birileri kendini çifte kupaya çok inandırmamalıymış. Sonra böyle hüzne boğulabilirlermiş. (Bkz. 2005-2006 sezonu) :) Bursaspor'u tebrik ediyorum. Temiz bir şekilde şampiyon oldular.

Ama fener taraftarını ve futbolcusunu da tebrik etmek lazım bence. Maç bittiğinde Bursaspor'un şampiyonluğu için seviniyorlardı :D :D :D :D

Bu arada Bolu Tüneli’nde telefonlarına ulaşılamayan bir grup Fenerli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta... :D :D

Bu konu Infernus tarafından düzenlendi(2010-05-17 10:05, 13 yıl önce)
Infernus : Bu arada Bolu Tüneli’nde telefonlarına ulaşılamayan bir grup Fenerli taraftar halen şampiyonluk kutlaması yapmakta... :D :D

:D NASIL İNDİLER SAHAYA YA...Komedi Aziz Yıldırım anons yapan adamı dövmüş diyorlar:p

Adalet yerini buldu sonunda.Bursa'yı da sevmem ama nedense Fener'den daha çok seviyormuşum :):)

İstersek ligden düşürürüz,istersek şampiyon yaparız ;)

Bu arada,haber size birşeyler anımsatıyor mu ? Sanırım birileri şampiyon olduğunda herdefasında çıkıp da aynı şeyleri söyleyen kişi değil mi ?
Acaba başkalarının şampiyonluklarını gölgede bırakmak için yapıkmış bir hareket mi ?

https://fanatik.ekolay.net/Birakiyorum,-hakkinizi-helal-edin_3_Detail_34_176824.htm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.