Silindi

Evet arkadaşlar Turkcell Süper Lig 2007-2008 sezonu yarın ki İ.B.B. Spor - Fenerbahçe mücadelesi ile başlayacak...

Güzel, kaliteli, centilmenlik dolu bir sezon geçirmek dileği ile, tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.

Bu sezon hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.Gerek şampiyonluk yarışları, gerek 2. ligden gelen takımlarımızın performansı.

Umarım bu topicde tartışma çıkmaz güzel güzel konuşuruz.

Kendi yorumuma gelince Fenerbahçe'nin gene şampiyon olacağını düşünüyorum.

Kasımpaşanın üstün bi performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Gb oftaş'ın fazla şansı olduğunu sanmıyorum düşebilirler.

İstanbul belediyede orta sıralara oynayacaktır.
Yaşasın Türkcell Süper Lig:D

sözleri hala aklımda

türkcell süper ligggg hiç bitmesinnn:D
Silindi
Master
3.1
Unuttuğum bir konu daha var bu sene kümeye düşebilecek takımlar hangileri olabilir.Kafamda bir üçlü çıkarırsam snrm;
Denizli
Gb oftaş
Ç.rize, takımları düşebilirler
geçen sefer kupayı kim almıştı ?
Silindi
Master
3.1
Hacen Nıye Rizeyi Dusenler Arasuna Koydin... Usagim Sen Bizi Beyenmiyurmusun
Silindi
Master
3.1
Rize geçen sene zor kurtuldu düşmekten.Gerçi bu sene snrm teknik kadrosu değişti ama bilmiyorum diğer takımları ondan daha şanslı gibi görüyorum.
Fener bu senede alır şampiyonluğu,
2. ligden antalya spor 1. çıkar bence.
Silindi
Expert
5.3
İnşallah bende istiyorum Antalya'nın çıkmasını çok talihsiz şekilde düştü çünkü.
4 büyükleride dize getirdi gitti düştü olacak iş değil ya :)
Silindi
Expert
5.3
Yılmaz Vurala üzüldüm çok :D yazık adama o kadar uğraştı.
Valla bu sene ne olur bilinmez :p Takımların hepsi iddalı vura vur bir sene geçecek bence..Ama gönlüm Ts'den yana :p
Yaptığı transferler sezonun ortasında kaçmazsa şampiyonun Galatasaray olacağını düşünüyorum. Beşiktaş ikinci adayım, Fenerbahçe'nin Zico ile bu sene şampiyon olacağını sanmıyorum. G. Oftaş, Ç.Rize ve inşallah Bursa gidici gibiler. Kayserispor'unda çıkışını sürdüreceğini düşünüyorum.
Arkadaslar Cok zorlu gecicek bu sene fakat sponsor ülker olmadımı nie hala turkcell süper lig:D

Fener Alıcak Gibi geliyor Şampiyonlugu
Fener'in kadro iyi ama bana hala takım oturmamış gibi geldi.
Beşiktaş Macında Ben İyi Buldum Sonradan Giren Oyuncular Falan Hosuma Gitti Özellikle Ali Bilgin:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.