Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhabalar.
Anket dışındaki oyuncuları düşünüyorsanız onların isimlerini bu başlık altından yazabilirsiniz.
Şansım olsa 3 şık seçerdim.

Quaresma, Guti ve Stoch. Gerçekten kaliteli oyuncular. Ayrıca bir Beşiktaş'lı olarak Jaja'nın Beşiktaş'a attığı golü hatırlıyorum. Trabzonspor'un iyi bir transfer yaptığı kanısındayım.

Tek şık seçebildiğimiz için Quaresma'yı seçtim. :)
stoch ve q7. yalnız büyük ihtimalle bugün gelecek gelirse Mamadou Niang derim :)
Expert
34.0001
Kim ne derse desin bu sene q7 yle yarışılamaz. Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dersek Anelka derim.
KeLL : Kim ne derse desin bu sene q7 yle yarışılamaz. Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dersek Anelka derim.

Arda , Hagi varken nereye Anelkya ya peh.
KeLL : Kim ne derse desin bu sene q7 yle yarışılamaz. Gelmiş geçmiş en iyi yabancı dersek Anelka derim.
Hagi'yi unuttun sanırım.
Any! :

Arda , Hagi varken nereye Anelkya ya peh.

bana kalırsa en faydalı -ki- bana kalırsa değil istatistiklerle ortada Alex De Souza'dır. kariyer olarak anelka, rc, hagi vs.

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2010-08-14 18:52, 13 yıl önce)
Alex ortalamada Hagi'den de iyi ama Hagi Alex'den 3 gömlek üstün.
bana göre değil. Alex'in Hagi'den daha iyi olduğunu düsünüyorum.
Expert
34.0001
Arda derken benden bahsetmiş =)

Anelka nın yanında hagi herhangi bir futbolcu, anelka nın özellikleri dünyadaki hiç bir futbolcuda yok. Hagi yi anca alex le kıyaslıyabilirsiniz belki.
Bence en iyi transfer Stoch. Türkiye tarihinin en iyi yabancı oyuncusuda tartışmasız Alex De Souza dır.
Neophyte
26.6001
Quaresma bana göre. İzledikçe sonuç ortaya çıkar
KeLL : Arda derken benden bahsetmiş =)

Anelka nın yanında hagi herhangi bir futbolcu, anelka nın özellikleri dünyadaki hiç bir futbolcuda yok. Hagi yi anca alex le kıyaslıyabilirsiniz belki.

ahaha. bende Arda ne alaka yabancı oyuncu diyoruz diyorum :)
Expert
34.0001
Niang fenerbahçede bu arada. 13.00 da Tr ye gelecekmiş.
Hayırlısı.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.