Osi , bassettiğin site bir portalı mevcut , evadaki ise css ile kodlanıp yapılmış ancak ben yapmadım Eva konusunu burada açmayın ,

Rowall ; Sen daha iyisini yap sun , Ama senin o 3 parça resmi birleştiricek hayal gücün bile yok o yüzden susmalısın artık.

Burada size bir emeğimi sunarak birşeyler paylaşırken , 3-5 dengesizin laflarıyla burada kimseyi ezdirmem

Her topicde bu üç beş dengesiz evayı kötülemelerinden bıktım , Kilitlensin konu lütfen şaka gibi ;
Dostum buraya yorum yaparken kötüleme vs yapmadım. İstersen yazdıklarımı birdaha incele. Yorum yapdığım şey web konusudur.
Arkadaş bedava paylaşmış siz kötülemişsiniz :con
Osicim benim yazdıklarımı okudunmu sende? boş yorum yapma
Bu ne rezalet arkadaş eline klavyeyi alan sövmeye başladı arkadaşa ait veya değil öyle yada böyle paylaşmış sizde kullanıcaksanız kullanın eğer kullanmayacaksanızda en fazla beğenip,beğenmediğinizi söyleyin olsun bitsin ne kadar olay yarattınız ne hayati bi meseleymiş sizler için.
Temayı wordpress yapmıstım paylasıcaktım , ama kendini bilmezler çokmuş değmezmiş.
Konuyu kilitliyelim lütfen
Marlock : Bu ne rezalet arkadaş eline klavyeyi alan sövmeye başladı arkadaşa ait veya değil öyle yada böyle paylaşmış sizde kullanıcaksanız kullanın eğer kullanmayacaksanızda en fazla beğenip,beğenmediğinizi söyleyin olsun bitsin ne kadar olay yarattınız ne hayati bi meseleymiş sizler için.

Kullanacak arkadaşlara faydalı olabilir ihtiyacı olmayanlar içinde tartışma ortamı yaratmaya gerek yok.
Nelph : Temayı wordpress yapmıstım paylasıcaktım , ama kendini bilmezler çokmuş değmezmiş.
Konuyu kilitliyelim lütfen
Konu kitlenmiyor, bekliyoruz güzel temalar..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.