Selam beyler.Beni hatırlayan eskiler olacaktır,eski dostlar hâlâ burada ise onlara bi merhaba.

Uzun zamandır UO-CS dünyası içinde yoktum ve inanın starda rax etmeyi,zosta binip delucia sokaklarında adam peşlemeyi çok özledim.Ama buna pek vaktim yok.Nasıl UO içinde olurum diye düşünürken aklıma bu geldi.

2 Grafiker ev arkadaşıyız evden tablet ile iş yapıyoruz ve buna uo-cs dünyasınıda katmak istiyoruz.Makul fiyatlarda logo,banner vb işler yapılır.

Not:Nasıl olsa tekrar lazım olmaz diye yapılan işleri çok fazla kayıt etmediğimizden öyle aman aman bi portfolyo gösteremiyorum üzgünüm,ama burada iş yaptıkça sergileyeceğiz.

merhaba hoş geldin, çalışmaların çok başarılı hayırlı satışlar dilerim.
Çalışmalar güzel hayırlı satışlar.

Hoşgeldin ;)
Başarılı.
Novice
12.5
Hoşgeldin Stream-ex, boş gelmemişsin aynı zamanda grafikler iyi =)
Hosgeldin dostum güzel çalışmalar.
Hoşgeldin stream-ex güzel çalışmalar.
Hoşbulduk arkadaşlar,yeniden burada olmak güzel.
Hoşgeldin, çalışmaların gelecek vaadediyor, tebrik ederim. İşlerini kayıt etmeni ve kendine bir portföy sayfası kurmanı ısrarla tavsiye ederim.
Neophyte
26.6001
Çalışmalarınız başarılı :)
Vebruer : Hoşgeldin, çalışmaların gelecek vaadediyor, tebrik ederim. İşlerini kayıt etmeni ve kendine bir portföy sayfası kurmanı ısrarla tavsiye ederim.

Ev arkadaşımla kafa kafaya verip beyin fırtınasıyla tasarlıyoruz ve de tavsiyeni kesinlikle dikkate alıyorum.Buraya koymak isteyipte bulamadığım bir çok çalışma var.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.