Logo , Wallpaper , Banner , Web Tasarım Yapılır.
Online oyun takımlarına logolar.
Kişiye özel wallpaper.
Web sitenize banner.
Facebook sayfanıza kapak.
Web Tasarımı.

isteğinize göre özel tasarımlar için >> www.facebook.com/techdesign2012 <<

bu beni benden aldı
@Nelph
Teşekkür ediyorum tavsiyen için şunu belirtiyim benden iyi yapan arkadaşlar mutlaka vardır bende yavaş yavaş emin adımlarla hergün üstüne katarak çalışıyorum bu iş için logo wallpaper gibi grafik işine yeni başladım daha 1 aylık deneyimimle yapıyorumki bi çok kişiye göre başarılı olduğumu düşünüyorum. 8 senedir web tasarım ile ilgileniyorum sadece tabi artık grafik tasarım ilgimi çektiği için bunun üzerinde çalışmalar yapıyorum :)

@nuker
İlk wallpaper çalışmam kardeşim :)
Master
59.2997
Şimdiye kadar yaptığın web tasarımlardan örnek verebilir misin? Sitede hep logo tasarımlarını yayınlamışsın. 8 yıllık tecrübeyle neler yaptığını görmek isterdim.
Kardeşim? ah şu ergenlik

8 yıl dediğine göre 8 yasında başladın heralde tasarıma :D

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2012-07-26 22:09, 11 yıl önce)
resimde 22 durmuyorsun ayrıca tasarımların sana ait olup olmadığını nasıl bilebiliriz zaten 8 yıllık tecrübeyle bu tasarımları çıkartıyorsan ortaya farklı sektöre yönelmeni tavsiye ederim

Bu konu nuker tarafından düzenlendi(2012-07-26 22:39, 11 yıl önce)
Master
59.2997
kskbeko : @nuker
yaş 22 , 14 yaşında başladım not defterinde kodlarla uğraşarak :)

Şu an ne kullanıyorsun?
Şuanda çalıştığım bir firma var zaten 'localveri' ayrıca nuker hangi fotodan bahsediyorsun ?
baska kanıt

https://i50.tinypic.com/2dqkk5c.png

gir bak design by ion diyor oda sensindir zaten ayrıca vucutcunun tasarımdan fark ettim çok eski tip olduğunu 2005 yılındada aynı tasarım var onuda sen yapmışsındır zaten gerisine bakmaya gerek yok ama zorlarsan onlarada bakarız

birde sen kerem titizsin demi

https://www.keremtitiz.com/
vucutcunun sahibiyle konustururum inatlaşmaya gerek yok nuker gerçekten boş konuşuyosun arkadaşım seninle polemiğe girmicem neyin ne olduğuna inanmak istiyosan inanabilirsin sana zorla inandırma gibi bi çabam yok olmazda zaten
Master
59.2997
Adam kanıtlı, resimli konuşmuş inatlaşma demeyelim bence :) Polemikten öte cevap vermen kendini ispat etmen gerekiyor. Forumda sadece bu arkadaşla muhattap olmuyorsun onca ziyaretçi okuyor. Bunları gördükten sonra kim iş yapar seninle? Kendini aklaman lazım.

Birde yukarıda şu anda ne kullanıyorsun derken programı kastetmiştim, eskiden not defteri kullanıyorum demişsin ya.
Aksini kanıtla eyv diyelim ama eldeki verilerle zor be aslan

Ekleme:

iyiki yedeğini almışım silmeyle kurtaramazsın paçayı

[/youtube]
crit

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.