Silindi
Benden böyle bir konu aslında açılmazdı ama açtık işte ne bilim...

Kime sorsam Scripterım diyor yada WebMasterım diyor aranızda kaç kişi ben harbi harbi grafikerlik yapıyorum diyebilir tabi yaptığı çalışmalardan istediklerinden bir veya bir kaç tanesini gösterebilirmi...
Ben grafikerim yani mesleğim bu. Grafiker diyince millet digitalartlar felan bekliyor hiç alakası yok, reklam ajansında afiş logo felan yapıyoruz. Grafiker farklı bir şey grafik sanatçısı farklı.

Türk grafik sanatçılarından Kerem Beyit in işlerini beğeniyorum buyur galerisi ==>
https://kerembeyit.deviantart.com/
Bütün işlerimi koymuyorum fakat
My deviantart burdan bakabilirsin.
mert21 : Ben grafikerim yani mesleğim bu. Grafiker diyince millet digitalartlar felan bekliyor hiç alakası yok, reklam ajansında afiş logo felan yapıyoruz. Grafiker farklı bir şey grafik sanatçısı farklı.

+1
sanatsalkoyun'daki kurgu güzel olmuş =)
:bagirma
ByTymaron : Benden böyle bir konu aslında açılmazdı ama açtık işte ne bilim...

Kime sorsam Scripterım diyor yada WebMasterım diyor aranızda kaç kişi ben harbi harbi grafikerlik yapıyorum diyebilir tabi yaptığı çalışmalardan istediklerinden bir veya bir kaç tanesini gösterebilirmi...

lan olum en yakın arkadasın grafiker sen uyuyon yaa. :D :bagirma
Bunu Şimdi Yaptım Daha Fazla Kanıt istiyorsanız yapabilirim

Uyum yokki
Ben bu konuyu açalı aylar yıllar oldu açma sebebimi bile hatırlamıyorum ama şu anda bir çoğunuzdan daha çok bilgiye sahibim ve ps istediğim gibi kullanabiliyorum
Bence sadece program bilmekle olmuyor.
Yaratıcılıkta önemli programı öğrendikten sonra yapıcak hiç birşey aklıam gelmedi mal mal ekrana baktım ne yapsam diye bu işlerde yaratıcılık ve zevk'te ön plana çıkıyor
'ben biliyorum' dememelisin tymaron.
Beni unutmayın son zamanlarda kendimi çok geliştirdiğime inanıyorum xD

https://img369.imageshack.us/img369/1175/79407088ju6.jpg
Çok espirtuelsin kenk,arkadaş olalim mi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.