Öncelikle herkese merhaba .

Photohsop'u kullanmamın nedeni animasyonlar , web tasarım ve kendi fotoğraflarımı editlemek gibi birşey olucak ama bu programın bir sürü sürümü var ve hangisini kullanacağımı veya öğreneceğimi bilmiyorum. Acaba bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

İyi günler.
CS2!
Bazıları CS2,CS3,CS4,CS5 diyor bazıları en güncelini kullan diyor ama birtürlü anlamadım :huh
CS 2 işini görür bence ben CS2 Kullaniyorum.
CS 4 & 5 Favorim :)
Türkiye'de en yaygın ve anlatımları en çok veya bu işi bilenin çok olduğu sürüm hangisidir peki ?
xp vs. ile gelen windows messengerla, windows live messengerı karşılaştırıyor gibisiniz. tabiki de güncel sürümü kullanmak daha mantıklı (= yeterki crackini bulun ^o^
Şöyle izah edeyim örnekle
Windows 95 / 98 / 2000 / XP / Vista / windows7
Bunlar windows un sürümleri diyelim.
Adobe cs2 / cs3 / cs4 / cs5

Şimdi sen yeni bilgisayar kullanmaya başlasan sana vericekleri windows7 ve senin öğreneceğinde o olur.

Benim sana tavsiyem CS3 ile başla öğren 1 ay sonra CS4 kur CS3-CS4 arasında çok fark var. fakat internettte cs3 için anlatılan derslerin aynısını cs4'tede uygulayabilirsin. İşi kaptıktan sonra CS5 kurmanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Yukarıdaki bazı arkadaşlar cs2 demiş. Bu şöyle birşeydir.
Hangi windows kurayım yeni başladım internete giricem msn açıcam vsvs

"Windows 98 kur" demekki gibi bişey herhalde bana göre.
Anemon : Şöyle izah edeyim örnekle
Windows 95 / 98 / 2000 / XP / Vista / windows7
Bunlar windows un sürümleri diyelim.
Adobe cs2 / cs3 / cs4 / cs5

Şimdi sen yeni bilgisayar kullanmaya başlasan sana vericekleri windows7 ve senin öğreneceğinde o olur.

Benim sana tavsiyem CS3 ile başla öğren 1 ay sonra CS4 kur CS3-CS4 arasında çok fark var. fakat internettte cs3 için anlatılan derslerin aynısını cs4'tede uygulayabilirsin. İşi kaptıktan sonra CS5 kurmanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Yukarıdaki bazı arkadaşlar cs2 demiş. Bu şöyle birşeydir.
Hangi windows kurayım yeni başladım internete giricem msn açıcam vsvs

"Windows 98 kur" demekki gibi bişey herhalde bana göre.

Bu cevabı bekliyordum işte. Gerçekten çok teşekkür ederim size ve yardım eden herkese :)
+ Bunun full & crack ve ingilizce olmayan kurulumunu bilen varsa kütfen pm yoluyla iletişime geçebilirse sevinirim . İnternette aradım ama portable falan diyor biraz kafamı karıştırdı açıkçası .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.