Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
1'incisi Servera Yeni Yaratıklar Ekliycektim Nasıl Yapabilirim "3 Boyutlu Değişik"

2'incisi Eski Konumdada Bir Yeri Owervieve Nasıl Ekliyebilirim Demiştim Cevap Verdiler Teşekkür Ederim Ama "Ally" e Tıklayınca Mul Tool da Kapılarda Static Oluyor Açılıp Kapanmıyor "type" Bölümüne t_wall Yazıyorum Floorlar Static Oluyor t_normal-t_grass Denedim Hiç Biri Olmadı
Evet Sorularım Bu Kadar Teşekkürler
Novice
-0.500001
1. si dokumanlara Bak
1. sorun için Dökümanlarda Cok ACık Anlatım tarzları var
2. Sorunun icin Multool ile statick yapcaksan
İşe başlamadan önee sphere/save klasörüne girceksin sphereworld.scp nin icindeki herşeyi silip 1 kare boş bırakıcaksın sonra işine başlıyacaksın üstelik Kapı Gate Other stone teleporter gibi dinamik item diyim öle şeyler WorldGembit ler Staticke Eklenmez ..Umarım Yeterince acık olmustur
1 kare boş

BU KISIMI Anlamadım 1 Kare Boş Derken?
Pff satır satır :D 1. satırı boş bırakcan 2. satıra yazcan K.bakam Alan yapıodumda kareler kaldı aklımda xD
Arkadaşlar ben yaratığı ekliyorum verdataya felan inside de gözüküyor (p) gözüküyor yanında ama oyuna girince yaratık gözükmüyor chardef ide inside deki gibi yapıyorum o modelini ama olmuyor verdata yı uo klasörünede attm
Model No'nun Bi üstünü Alcaksın yani 0xf1 ise 0xf2 yazcaksın ama 0xe9 ise 0xf1 Olarak alıyoduk sanırsam İşte herzaman bir fazlasını alcaksın
Ama Scp Ye Eklerken 0xe1 se
0e2 Olarak Yani Aradaki [x] kalkicak..
Orasını biliyodur die söylemek istemedim :utangac1
Beyler Onu Yapmstm Biliyorum Xariyla Kaygılanma Yine Gorunmuyor Patliycam:(
Peki Bişey Sorucam Ekledigin Veyada Buldugun Verdatanin Tamemen Calistigina Eminmisin ?

Yanliş Bişi Yapmis Olabilirsin Kontrol Et Bence.
Hmm Evet Şimdi Kontrol Ettim Garip Birşey Daha demin uo ya attığım verdatanın boyutu değişmiş:S
=) Her Zaman Bir seye dikkatli bak yaptigin herseyi kontrol et eger bir problem bulamassan yardim iste.. Kolay Gelsin Sana
Clientinin Okuduğu uzantıya göre verdatayı atarsan Calısır yada attıgın verdatada patchli oluguna emin ol ve birde client versiyounun 2,0,3 olsun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.