Vala bu zaman'a kadar hiç 3d uo oynamadım, ama merak ediyorum ne farkı var görünümden başka ? gene aynı değil mi skill kasıcaz :D 30luk reg patlatıcaz köprde kalvas flam :D :D :D
DarknessTheKenks : Vala bu zaman'a kadar hiç 3d uo oynamadım, ama merak ediyorum ne farkı var görünümden başka ? gene aynı değil mi skill kasıcaz :D 30luk reg patlatıcaz köprde kalvas flam :D :D :D

Dizayn Farkı Var? ;-)
güzelde 2d le değişilmez.
Bir halta benzemiyor..
3d olcaksa Kingdom Reborn u tercih ederim..

Bu resimlerden anladığım kadarıyla client yazmışlar.. Güzel ve profesyonel bir çalışma ancak, bu haliyle bir karakter ne kadar hızlı hareket edebilir ki??

Ultima online 0 lagla oynanan ve oynanması gereken bir sunucudur.. Böyle bir serverda sanmıyorum ki 0 latency olsun..

Şöyle bi baktığımda Knight-Silkroad-Wow gibi oyunlara çevirilmiş.. W A S D ile yürücekmiş hissi verdi :D

Hangi ultima online oyuncusu oynar ki bunu :)

Insanlar 3 çeşittir. Ultimayı sevenler, knight ı sevenler, 2 sinden de haberi olmayanlar..
UOnun da bu hale geldiğini görmüş olduk :)
Hani 96-99 arası Doom, Volfestain falan vardı ya onlara benzemiş..

Bi de oyun resimlerle grafiklendirilmiş halden çıkmış World pixel grafiklendirilmiş..

Girip bakmadım ama deneyenler doğrusunu bilir diyim;
Düşük seviye bir bilgisayarı olan adamın oyunu ya kasar ya grafikler önce şablon olarak görünür sonra gelir.. :D

Bu konu 4Pauldron tarafından düzenlendi(2010-02-15 05:33, 14 yıl önce)
Bu "insanlar 3 çeşittir" genellemesini neye dayanarak yaptın çok merak ediyorum doğrusu...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.