evet arkadaşlar ben 3D binek ekliyorum delfini ayarlıyorum biniyorum altımda görünmez oluyor resdisp çekiyorum yine görünmez kimileri mulla diyorlar peopledede var ama people olarak ekleyince eklediğim binegin karakteri yani paperdollu acılıyor low detailden yapınca görünmez oluyor kimileri diyor 4x yada 5x client kullan bir serverin loginini normal loginimi yazdım o serverde görülüyordu binekler ama yine hepsini yaptım olmadı (2.0.3) yani arkadaşlar artık bilen biri gelip yardım edebilirmi sizden ricam lütfen konuyu dağıtmayın yani eskilere felan dönmemeniz şimdiden herkese teşekkürler
Insideden hangi binek ise hiryu ise hiryu polar ise polar Model No'sını al 0x300 mesela sphere_Defs.scp aç Hiryu bölümünde başında mount_0x100 gibi birşey olacak,Inside'deki model no'sı ile değiştir.
Tamam İyi HOşta Zaten Onu Yapıyorum People Bolumundewkini Yapınca Paperdollu Acılıyor Diğerini yapınca Biniyor Ama Görünmüyor Ben zaten Bindiğimi Söyledim
animini item nosunu ayarladınmı
hepsi ayarlı verdata ile ilgili bir sorunum yok benim sadece binince görünmüyor peopledede varlar
Scp de sorun vardır belkide Olabilirmi ?
binek cıkıyorsa ne gibi sorun olabilirki sence?
kanka53:
resdisp çekiyorum yine görünmez
pardon görmemişim:) ozaman senin verdata yalan bende gayet normal çalışıyor hepsi hiç ek olarak bişeyde yapmadım defs'e model no yu yazdım okadar.
ya kardeşim ben bir serverin verdatasını aldım o serverde herşey tıkırındaydı onu aldım binek scriptini yazdım hatta 2.0.3de olmaz dediniz o serverin loginine loginimi yapıstırdım yine aynı anlayın işte ya birisi resimle anlatsın yada bilen biri cevaplasın

Bu konu kanka53 tarafından düzenlendi(2008-09-04 20:05, 15 yıl önce)
ya hangi verdataya kaydedecez ???
arkadaşın sorunu bendede war yardım bekliyorum
Renk Sorunumu var ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.