Merhaba Arkadaslar
.... PvP Serverinda Calismalar Hizla Devam Etmektedir Fakat Client,Server Ortagi,Verdata 3d Binek Yapabilen Scripter Aranmaktadir.Altta Server Ortagimiz Olmak Icin Kosullar/Yetkiler Yazmaktadir.Ilgilenenler [email protected] Adresi Ile Lutfen Gorussun.

KoSullar

1-Serverda Gunde En Az 2saat Acik Kalincak.
2-Her ay 20ytl Hostumuzun Ptt Veya Akbank Hesabina Yaticak.
3-Playerlere Stafflara Guzel Davranilcak.

Yetkiler

1-Istedigi Sayida ve plevel 5e kdr Staff Ekliyebilcek.
2-Ownerlik Verilcek.
3-Server Doyasinin Bir Kopyasi Onda Bulunucak.

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-07-11 15:14, 14 yıl önce)
sizin yapamadığınız işi sizi yapacak biri üstüne para mı ödeyecek? ayrıca 3d değil LBR.

bu kadar kasacağınıza 2 dk dökümanları açsanız eklemeniz 10 dk. almaz.
Adept
4.3
Ne kadar rahatsiz edici bir baslik. Güzel bir proje olsaydi bu, söyle olurdu:

Kosullar:
- isini zevkle yapmasi
- aktif olmasi
- takim calismasina uyum saglayabilen
- planli ve düzenli

Sunduklarimiz:
- isini bilen, profesyonel, eglenceli bir takim
- yetkilinin istedigi herhangi bir dalda egitim ve destek; MySQL, PHP, Sphere Scripting, CSS, WB Incelikleri
- profesyonel calismanin inceliklerinin ögrenebilinecegi bir projede calisma imkani

Umarim aradaki fark anlasiliyordur. Ne PLEVEL geciyor, ne Ownerlik, ne para, ne baska bir sey. Rüsvetle adam aliyormus gibi adam almayin söyle.
aallkkiinn :
Merhaba Arkadaslar
.... PvP Serverinda Calismalar Hizla Devam Etmektedir Fakat Client,Server Ortagi,Verdata 3d Binek Yapabilen Scripter Aranmaktadir.Altta Server Ortagimiz Olmak Icin Kosullar/Yetkiler Yazmaktadir.Ilgilenenler [email protected] Adresi Ile Lutfen Gorussun.

KoSullar

1-Serverda Gunde En Az 2saat Acik Kalincak.
2-Her ay 20ytl Hostumuzun Ptt Veya Akbank Hesabina Yaticak.
3-Playerlere Stafflara Guzel Davranilcak.

Yetkiler

1-Istedigi Sayida ve plevel 5e kdr Staff Ekliyebilcek.
2-Ownerlik Verilcek.
3-Server Doyasinin Bir Kopyasi Onda Bulunucak.

Neran'nın dediği gibi çok rahatsız edici bir başlık.

Sayın aallkkiinn;

Bir scripter'a günlük online sınırı koymak biraz saçma olmuş, Scripter gerektikçe teknik konularda geliştirme ve analiz için sunucuya girer.
Yanlış anlamadıysam, Bütün bu free fedakarlıkların üstüne birde 20 ytl host bağışı yapacak, Hmm..
Bir scripter neden plevel versin ? benim bildiğim, sizin tabirinizle " staff ekleme " işlemleriyle sunucu admin'ı ve staff master'ı ilgilenir.
Bir scripter'a neden owner sıfatı takılır hiç anlamam. Scripter developer sıfatını taşır. Malesefki ülkemizde developer sadece bir plevel olarak görünüyor, Buda ayrı bir saçmalık.
Server Dosyasinin bir kopyası onda bulunacak demişsiniz, Allah razı olsun ne diyeyim :utangac1
@Neran ve @Cuerdreth
dediklerine katılıyorum

tmm para isteyebilirsin ama hem 20tl verip hem scp yazan kimse yoktur... nie yazayım... bu 1 .. 2.si @Cuerdreth dediği gibi serveri scripter kurmadıkca developer konumundadır yani plevel 5 bunuda belirteyim...

ayrıca scp yazmak içnde kimse para vermez...
yeni gördüm başlığı gülmekten yerlere yattım ya nexima'ya %100 katılıyorum sizin yapamadığınızı yapacak birde paramı verecek komedi ya :)
Silindi
Apprentice
4.3
: )) Amator bir yapilanma..

Bak arkadasim , Turkiyede daha onceden sunucu acip cok iyi yerlere ulasan staff kadrosu gunumuzde hala yanyanalar.Ana kadroda eksilen yok sadece alt kademe staff kadrosu degismis.. isimleri gordum cok sevindim hatta neximada o staff kadrosunda gmlik yapiyordu gordugum kadari ile .. neximada yeni katilmis olmali .Herneyse sozu suraya getiricegim bu kisilerin ve buna benzer cok nadirde kalsa kadrolarin omru ve yaptiklari isler basarili oluyor.. bu tur bir calisma ne tutar nede basarili olur.. Ve 2incisi scptir sunucunun kalbidir,sunucu sahibi ise beynidir,damarlar ise staff kadrosudur,kan ise paradir.. Bu butunleme olmazsa olmazlardan . Ki birak sen kadroyu,scptire para verdirtmeyi dusunuyorsun.iyi bir scptiri zaten kadrona alman icin arkadasligin olmali yada gecmisinde iyi bir proje yapmis olmalisin,iyi bir proje yapmis kiside emin ol sunucuyu kendisi acar yada arkadaslari ile yapar.

Gunumuzde sunucu acacak kisiler eger bilmiyor ise ,scptiri para vererek yada gercekten ona inandirarak calisma yapabilir ki scptira para vermekde almakda yanlis.. Sonuc itibari ile cok uzattim sen bu ilerleme ne basarili olabilirsin nede kendine scptir bulabilirsin..
Silindi
Apprentice
4.3
Çok saçma bir arayış içindesin. Kişi hem senin sunucunla ilgili bütün işlerini yapıcak hemde üzerine para ödüyecek sence bu mantıklımı ? Aynı teklifi sana yapsalar ne gibi bir karşılık verirdin acaba :)
@Cuerdreth

bunu tahmin etmek için kahin olmak gerekmiyor...
- Başka sörvırlara girip günde 2 saat reklam yapılcek
- Her gün player charla ekşın yapilcek
- 2 gün sonra serverı hackleyip dosyalari dagitilcek
- Bütün arkadaşlarını staff yapıp sonra hepimizi sörvırdan kovucak
hem para verecem hem script yazıcam .. kusura bakma ama
[itemdef i_xx]

bile yazmam kusura bakma:D
Silindi
Neophyte
0
+1 ; )) Belki 11-16 yas arasi amator ve sunucu acma hevesi olan bir kisi yardimci olur.. O kiside seni nekadar tatmin eder bilemem !!
56 b sphere nerden bulabılırım
dosyalar a gir ultimada uo emulatorden bulursunda napcan ortaam :D
hepinize katılıyorum ama bırakında yenilerden sanırım kısaca arkadasım sen oratk aramıyosun ki:P sadece beles bişiye konmak istiyorsun yanlsı anlasılmasın onlar olursa zaten scripter vs vs
ortak sana bi iş düsmes bence kendin urasmalısın

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.