Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

sizce hangisi arkadaşlar?
Ben sphere 55i üzerine kurdum kurarken 56b kadar sorun çıkarmadı bana...Ama diyorsanız ilerde başına iş çıkartır tekrar düşünürüm..56b ise neden 56b?

Bu konu snaru tarafından düzenlendi(2008-03-26 23:02, 16 yıl önce)
56b tabiki.
56b =)
55i ile 56b arasında çok fark var tabiki senin kararındır ama 56b 55i ve 55r'den iyi.
Aralarında dünyalar var kesinlikle 56b
tabikide fark vardır olmasa adamlar boşuna yapmazdı..:)ama sorun şu ki 56b yi sorun kursam bile axis56xle bağlantısını kuramıyorum bide clientı tutturamıyorum sphere.iniden versionunu ayarlasam bile...
Novice
0.1
sorumu bu :) tabiki 56B
bakın serverı açıorum hiç şu açamadı bu açamadı yazmıyor axisi açıyorum hata vermiyor fakat scriptleri aktarmıyor.Bide client sorun oluyor mesela yazı yazarken görünmüyor ama entera basınca çıkıyor.şimdi diceksinizki git araştır çok başlıkta gördüm:)araştırıyorum fakat diğer başlıklarda kendin bul diyenler çok olmuş diğer üyeler için ozaman forumun mantığı ne paylaşım için değil mi:)
Clıentını Yanlıs Yapıyorsan 56Bnın Ne Sucu Var..Ayrıca Oyunda Guards Falan Yazıyosundur Yazı Gelmıyo Dıyosun..Gorew Cubugunda Hatayı Kapattıgında GOzukucektır..56b de Axıs Kullanıyorum Su Ana Kadar Hıcbır Sorun Yasamadım..Scplerı ve Mul Dosyalarını Yanlıs Tanıtıyorsundur..
clientı yanlış mı yapıyorum.Eğer 2.0.3ten başka bişiyse ozaman dorusu hangi versiondur söyler misin?ayrıyaten merak ben ilk yazcağım zaman guards yazmam:)biliyoruz öle olduğunu...ayrıyaten tanıtmaktan kastın ne?
Yazılarının gozukmesi için birkerelik renk değiştir.
Spheretablesi sphere klasorune al(eger scripts klasorunun içindeyse)
ayrıca spheretablese tum scpleri okut ki axisde gorsun...
+Ögrenmek istiosan adamlar yenisini yapmıs tabiki iyi olcak demek yerine farkları ne die sor 8)
peki farkları ne?:)ayrıyaten bu yazılar gene çıkmıo:kufurbaz
bide bütün spawnları tek tek biz mi yerleştircez?

Bu konu snaru tarafından düzenlendi(2008-03-26 23:05, 16 yıl önce)
Bak Sımdı Sphere Dosyanın Icıne Mul Dıye Dosya Olustur..Sonra Bu Dosyanın Icıne Tiledata.mul , Staidx0.mul ,Statics0.mul ,Hues.mul,Map0.mul Bu Dosyaları Ultıma Klasorundan Mul Dosyasına Kopyala Sonra 
Axıse Gır Settıng Sekmesıne Gel Ordan Additional Settınge Bas Orada Goruceksınkı Basıc axıs Settıng 
Dıye Lıste Goruceksın Oradakı Butun Kutuları Isaretle ..Sonra Altındakı Dıspley Settınte Browseye Bas Ve Ultıma Klasorundekı Clıent.exe Yı Goster..Default Mulfıle Path Olması Lazım Onun Altında Bulunan Bı Kutucuk Var Onu Isaretlemıceksın Eger Isaretlıyse Kaldır Isaretı..Sonra Default Mulfıle Pathın Ynındakı Browseye Bas Ve Sphere Icınde Yarattıgın Mul Dosyasının Icınde Map0.mul u Goster..Sonra En Altta Bulunan Mulfıle Pathın Altındakı lıstede Bulunan Seceneklere Teker Teker Cıft Tıkla Ve Ultıma Dosyandakı Dosyayı Gostert..Mesala Map0 a Bastın Ultıma Dosyandakı Map0 ı Gostertıceksın..Bunların Hepsını Yaptıktan Sonra..Sagda Profıls Yerınden Local Yazısına Bas Assagıda Sphere/scrıpt Dıye Bısey Cıkıcak Onu Isaretle Ve OK Ye Bas..Sonra Settıng Yerıne Gel Tekrar Reload Scrıpt Tusuna Bas..Hersey Tamamdır Axısı Kapatıp Actıgında Spawm olsun Travel Olsun Item Olsun Hersey Lıstene Gelıcek..Unutmadan Axıse Gırerken Yenı Profıl Olustur..Nasıl Ayarlıcam Dıyorsan Axısten Settınge Gel Orada Profıls Var Oradan Newe Bas ..

Name(Serverın Adı)
Serverıp(Server Ip 127.0.0.1)
port 2593
basedrectory c:/sphere/scripts Yaz Bu Sekılde

Sonra OKe Bas..Benden Bu Kadar Gerısı Sana Kalmıs..Hadı Kolay Gelsın..

Bak Bı Konuda Anlatmıstım Axıse Scrıptlerı Tanıtmayı Al Burdan Yararlan..Yapamadıgın Yer Olursa Soyle..
çok sağolasın hallettim bi tek şu client olayı kaldı...yazılar çıkmıyor.yeni karakter açarken sınıflandırmalar üst üste binmiş warior mage fln...
Onemlı Degıl.. Clientını Degıstır 300a Falan Kullan Ml Yukluyse 5x veya 4x Kullan

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.