Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Merhaba U-s üyeleri Günaydın !

Arkadaşlar 56b server açtım client 2.0.3 le girdim unicorn vs vs 3d binekleri çıkarttım . Ama Horse Olarak Çıkıyorlar Ve Srinkledikten sonra 3d unicorn gibi gozukuyor . Sonra Client 5.0.x Kullandım ve igrping bulunmadı diyor . Ne Yapabilirim Sizce ?

Cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim
Novice
0.1
5x clienti uo nun içine at ondan sonra dene girmeyi
Olay Verdatada Bitiyor. Verdatayı değiştirken eğer uzantısı .mul ise spheri kapatıp öyle deneyin...
XoXo : 5x clienti uo nun içine at ondan sonra dene girmeyi

Olmadı :(
unknow :
Clientle bir alakası yok verdatadan kaynaklanıyordur.
5x clientle girme olayına gelince www.dlldll.com a gir orda igrping.dll diye arat bulduğun dosyayı indir system klasorunun içine at girecektir.

İpringi Nereye Atıcam Uo Yamı ?
o dosyayı hiç bir yere atmana gerek yok clienti uo dizininin içinde çalıştır sorun kalmaz
Şimdide Cannot Open mi ney diyor Fonts Mul Diyor :D Bu Son Galiba Arkadaşlar Lutfen Yardım :D

Bu konu FaLcon14 tarafından düzenlendi(2008-03-08 22:43, 16 yıl önce)
Fonts.mul yok onu bul.
Sizce Nerden Bulabilirim ?
Ultima Dosyanda Vardır Fonts.mul
Tamam Client Açıldı Ama Ultimanın Stadix.mul Fln Hespini İstedi Bende onları masaüstüne kopyaladım açıldı . Tşk Ederim Ama Şimdide Connecting Diyor Açılmıyor :) Sphere.iNİ den Client 2.0.3 yazan yeri 5.0.3 yaptım olmadı login cfg de zten ip im war Ama Servere Giremedim Ultima Online AOS kullanıyorum birde .
kardeş benden sana tavisye aynı sorun bende de var clent 5x ile alakalı bişe değil bu gecen gün arkadasın biri sölemişti senin serverinde 3d yaratıklar çıkıosa ve bunları görebiliosan ona binmen ve onun horse gibi görünmesinin sebebi scp ile alakalı bişe scp lerini kontrol et
eVET SCP sinde Gray Horse Diyor . Ama Ben Onu Nasi Gerçek Halinde Göstericem ? Verdata Mı Yoksa Scp İlemi Oynicam ?
Novice
-14.8
defs.scp'de hata olabilir.
Client Çalışıyor Tamamda. Ama Servere Giremiyorum Client İle . Sphere.iini deki Client 2.0.3 yazan yeri 5.0.3 yaptım genede giremedim . Başka Bişiler Dahamı Yazıcam ... :con5x

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.