Arkadaslar Bu 56b Axisi İndirdim Fakat Yükledikten Sonra İtem ve Spawn Bölümü Bos Bi Sekilde Cikiyor Forumlarda Yaptigim Bir Takim Arastirma Sonucu Söylenen Bazi Ayarlari Yaptım Fakat Degisen Bişey Olmadi Örnegin Yandaki Bütün Kutucuklari İşaretleyip Assagidan Mul Dosyalarini Oldugu Klasörü Secip ve Altindaki Bütün Dosyalari Secip Yeni Bir Profil Acmayi Ama Degisen Bişey Yok Yardimci Olurmusunuz Ayriyetten Bos Static ve Staidx Dosyasi Lazim Simdiden Tesekkürler.
O.M attim ekle yardim edeyim
kurulumda sunucu adresini tanıttıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi yap ayarlarını çalışması gerekir.

bu resmide görmüştüm araştirmalarimda aynisini yaptim fakat olmadi profil yaratirken name yerine server ismi ip yerine server ipsini ve altinada portunu yazdm ama degisen bisey yok =(
Spherenin bulunduğu klasörün doğru gösterilmiş olduğundan emin ol

hatam nerde ?
Ayarlarini soyle yap bakalim calisiyormu calismiyorsa bakariz bi caresine

https://img72.imageshack.us/img72/4834/axisro7.jpg

ayrica bu adresteki axis'i indir bir de bunu dene https://www.ultima-strike.com/sayfa-id-2481.html cok merak ediyorum axis ile static mi yapacaksin yoksa baska birseymi egerki ben axis ile static yapacam diyorsan bosuna yorma kendini multool kullanmani oneririm..

Bu konu FreeMan tarafından düzenlendi(2012-12-19 22:06, 11 yıl önce)
Server ipyi 127.0.0.1 yap tabi eğer kendi makinan ise. birde Base Directory alanı var oraya C:\Sphere gibi hangi dizindeyse yolunu göster.
yok olmuyor üstteki Unix 2 Dos Selected Profile ne işe yariyor ona ıkladıgım zaman Cound not open yshard/sphere/scripts/systems/baslangic.scp for reading yaziyor tamam a tikladigimdada bütün scriptlere aynisini yaziyor
aynı sorun bende var ya dosyaları felan gösteriyorum tekrar başlatıyorum axis i script yukleme penceresinde donuyor kalıyor. bekliyorum en az 5dk axis açılıyor ama bomboş
ben cözdum kardesım ayarları bu şekilde yaptıktan sonra axisden reloaded script e tiklicaksin scriptleri okuyup aciliyor

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.