Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
elimde 56b axis prog var ama scpleri gostermıyor bıde degistirilmesi gereken seyler varmıs onları bulamadım region_type region_uid olması gıbı yardımcı olurmusunuz?
Bak Sımdı Sphere Dosyanın Icıne Mul Dıye Dosya Olustur..Sonra Bu Dosyanın Icıne Tiledata.mul , Staidx0.mul ,Statics0.mul ,Hues.mul,Map0.mul Bu Dosyaları Ultıma Klasorundan Mul Dosyasına Kopyala Sonra 
Axıse Gır Settıng Sekmesıne Gel Ordan Additional Settınge Bas Orada Goruceksınkı Basıc axıs Settıng 
Dıye Lıste Goruceksın Oradakı Butun Kutuları Isaretle ..Sonra Altındakı Dıspley Settınte Browseye Bas Ve Ultıma Klasorundekı Clıent.exe Yı Goster..Default Mulfıle Path Olması Lazım Onun Altında Bulunan Bı Kutucuk Var Onu Isaretlemıceksın Eger Isaretlıyse Kaldır Isaretı..Sonra Default Mulfıle Pathın Ynındakı Browseye Bas Ve Sphere Icınde Yarattıgın Mul Dosyasının Icınde Map0.mul u Goster..Sonra En Altta Bulunan Mulfıle Pathın Altındakı lıstede Bulunan Seceneklere Teker Teker Cıft Tıkla Ve Ultıma Dosyandakı Dosyayı Gostert..Mesala Map0 a Bastın Ultıma Dosyandakı Map0 ı Gostertıceksın..Bunların Hepsını Yaptıktan Sonra..Sagda Profıls Yerınden Local Yazısına Bas Assagıda Sphere/scrıpt Dıye Bısey Cıkıcak Onu Isaretle Ve OK Ye Bas..Sonra Settıng Yerıne Gel Tekrar Reload Scrıpt Tusuna Bas..Hersey Tamamdır Axısı Kapatıp Actıgında Spawm olsun Travel Olsun Item Olsun Hersey Lıstene Gelıcek..Unutmadan Axıse Gırerken Yenı Profıl Olustur..Nasıl Ayarlıcam Dıyorsan Axısten Settınge Gel Orada Profıls Var Oradan Newe Bas ..

Name(Serverın Adı)
Serverıp(Server Ip 127.0.0.1)
port 2593
basedrectory c:/sphere/scripts Yaz Bu Sekılde

Sonra OKe Bas..Benden Bu Kadar Gerısı Sana Kalmıs..Hadı Kolay Gelsın..

Arastırsaydın Bulabılırdın..Bıkackere Anlatmıstım Bu Konuyla Ilgılı..Sorunun Devam Edıcegını Sanmıyorum Eger Ederse Buraya Yaz Yardımcı Olmaya Calısıym..
yaa ben herseyi tam olrak yapıorum ama itemleri gostermıyo :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.