WARNING: --- WARNING ---

This is a nightly build of SphereServer. This build is to be used
for testing and/or bug reporting ONLY. DO NOT run this build on a
live shard unless you know what you are doing!
Nightly builds are automatically made every night from source and
might contain errors, might be unstable or even destroy your
shard as they are mostly untested!

Bu hatayı nasıl kapata bilrm :S
hata değil o. test için sürülen sürüm olduğu için public ortamda kullanmayın diyor.
peqi ne yapıcaz ? herkezde war yani bu muhabbet bi sorun yaratmaz deilmi?
yok bir sorun olmaz o sadece spherenın uyarısı
bazen açılırkende

sphere.pid already exists. Secondary launch or unclean shutdown?
FATAL:Unable to bind listen socket 127.0.0.1 port 2593 - Error code: -1
FATAL:Server terminated by error -9!

bu sorunla karşılaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ayrıca bana 0 save dosyası lazım kapıların ve bazı eşyaların bunu nasıl bulabilirm şimdiden teşekkurler...
Master
59.2997
Bunun son version olduğuna eminmisiniz? Eğer buradan indirdiyseniz sitedeki eski versionu. Yenisini SphereServer'in kendi sitesinden indirebilirsiniz..
verminand35 : bazen açılırkende

sphere.pid already exists. Secondary launch or unclean shutdown?
FATAL:Unable to bind listen socket 127.0.0.1 port 2593 - Error code: -1
FATAL:Server terminated by error -9!

bu sorunla karşılaşıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim ayrıca bana 0 save dosyası lazım kapıların ve bazı eşyaların bunu nasıl bulabilirm şimdiden teşekkurler...

Bi Anda 2 sphere acınca bu uyarıyı verebilir . kapattım diyorsanda işlemi sonlandırmak için CTRL+ALT+DELETE YAPIP Sphere yi sonlandırırsın ;)
Sphere.pid aldready exist.Terminate Erroru verdiğinde;
Ctrl Alt Del'den "İşlemler" sekemsine gelip Sprsrv.exe(BÖyle yazılmıo da böle bişi işte) sonlandırıp açıyoruz.
Hata sphere'ın bazen yanlış kapatılmasından kaynaklanmakta.
çok teşekkur ederim arkdaşlar yknda bi server kurmayı planlıyorumda maddi deilde scpsel destek gerek bayadır uo oynuyorum ama 56b işi çok zor kaçdı bana teşekkurler yardımlarınız için...
56B yi kullanmanı öneririm ne kadar zor ola bile . ne staff lar patlatır ne playerler :d
benim sac ve sakal scriptine ihtiyacım var* olan yazabilrimni
Members
-2.9
Sonralar Sorn cikarabilir o
arkadaşlar 56b de herşey siliniyor kapılar falan herşey .savestatics bir işe yaramıyor :(
Yok Arkadaşlar savestatics olayı deil bu sorun save dosyasından oluşmaktadır...sphere 55i 55r den 56 b ye geçenlerde hemen hemen bu sorun kaynaklanıyor buda saveworld.scp sinden kaynaklanıyor... 56b epey bır komutu tanımıyor PoliceXXX arkdaşım sana lazım olan sphere 56b kullanan bırınden 56 b alman gerekir başka turlu epey ugraşırsın yani... savestatics i denedim olmadı
[function on_server_save]
savestatics
bunuda denedim sorun sphereworld.scp sinden kaynaklanıyor...
Yardım Edebildiysem ne mutlu bana

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.