Silindi
Arkadaslar Yardım Edebilcek Kadar Bilgisi Olan Varmı? Windows 7 Starter Kullanıyorum. Uoml Kurmak İstiyorum Tam Dosyaları C/Program Files/Eagames/Ultima Online Mondain's Legacy/Tam Buraya Dosyaları Yuklemeye Baslıyorki Tam O Anda Uyumluluk La ilgili Sorun İle Karsılasıyorum .

Yardımcı Olabilecek Arkadaslara Şimdiden Teşekkür Ederim...
Sağ tıkla, Uyumluluk Sorunu Gidermeye tıkla ordan Windows Pack 2 Olucak ona tıklarsan düzelir.
Silindi
Apprentice
2.6
Uoml Zaten Service Pack 2 Sisteminde Calıstımayı Deniniyorum Senin Dedigin Gibi Denedm Sole Bişe Cıktı (Uyumluluk Sorunu Gidermeye Tıkladım ve 2 tane buton cıktı onerilen ayarları deneyin bide sorun giderme programı onerilen ayarları deneyine tıklayınca service pack 2 de calıstıgını gosterio ama anlamadım baska bilginiz varmı acaba?
Sorun giderme programını seç sen gene windows service pack 2 yap bi dene eğerki olmazsa bu konuda başka bi bilgim yok.
Silindi
Apprentice
2.6
Tamam Gene Olmadı Acaba Uo SürümündenKaynaklanıyor Olabilirmi.
Bende Windows 7 Basic kullanıyorum fakat Uo sürümünden kaynaklandığını zannetmiyorum, bilgili arkadaşlar yardımcı olucaktır.
Silindi
Apprentice
2.6
Tamam Tşşkur Ederim... Yardımcı Olabilcek Arkadaşlar Bekleniyor :P
Hiiiç ugrasma win7 starter cogu şeyi calıstırmıyor bende win7 ultimate var hiç sorunsuz calıstıor.Starteri home premium yada ultimate ye yüxelt sorunun kalmaz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.