Merhaba Arkadaşlar Ben denemesine Gump editorden client yapıyordum bende verdata.mul yokmuş arkadaştan aldım editlenincede gump editor kabul ne etmiyormus uo&裟yu sildim yükledim gelmedi verdata.mul acaba patch&裟ını kurmadım diyemi??

yada uoyu yeniden indirsem düzelme imkanı varmi

Bu konu sexy1 tarafından düzenlendi(2008-04-14 15:45, 16 yıl önce)
Samın Oyle Bisi Yapma Ml İse Verdatan Gosukmuyor Aos İse Verdatanı Not Deterinde AÇ fARKLI kAYDET dE . Uzantısını Buyuk harfle MUL yaz ........ Olmasi Gerekir :)
Ml yok Aos Var senin dediğin gibi yaptım gene donuyor neden anlamadım gitti ? Load Diyorum Donuyor..

Ml yüklesem yapsam daha kolay olurmu??

bana dediklerki bi dosya ac ona Gump editorun içindekileri at..

atttim sonra gumploc ayarlarını yaptım olmuyor :S nedendir ben bunu anlamadım UOnun içine atınca bunu acamassınız diyor

Bu konu sexy1 tarafından düzenlendi(2008-04-14 09:54, 16 yıl önce)
Mul patcher kullan
https://img59.imageshack.us/img59/4263/editorabiaj8.jpg

bakın bir eksik varmi bence verdata.mul da sorun var içinde sadece

//////////////////////////////////////////////////12123132123132123132/////////////////////////////////////asdasdasd
//////////////////////////////////////////////////12123132123132123132/////////////////////////////////////asdasdasd
///////////////////sdadasda/asdasdasdasd/////////////////////////asdasdasdasdasdasda sdas/dasdaasdasdasd
//////////////////////////////////asdasdasldmöalskd jaslkdjaskldjalsdjasdaksdalsd23132452
//////////////////////////////////////////////////1///////////123123123/13asdasdasd

bunun gibi şeyler var acaba nedendir yardımlarınız için çok saolun hepinizi öpüyorum
Verdata Neden Ultima-Strike ??? Verdatanı 2D YE AT FARKLI KAYDET DEYİP VERDATA.MUL YAZ

Sonra Gumploc mu ne oynun ayarnında Ultima Strike Değil 2d yap olması lazım
öyLede denedim galiba verdata.mulda sorun vaR? baksana /4/54/5/46/ cSFDAJDASJH hep böyle

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.