Arkadas server acti evden ıpsini yolladı ultima klasoruden login.cfg dosyasına yazdım ama olmuyor 2.0.3 girmeye calısıyorum server kapalı diyor Lütfen bir care bulun arkadaslar :(

Bu konu kitap tarafından düzenlendi(2008-01-17 20:53, 16 yıl önce)

Ahh kitap ahh,

Client cfg değil Login.cfg ye Loginserver=xx.xx.xx.xxx,xxxx olarak yazıcaksın
Yaa Ne Yardım Edion Bıraq Kendileri Bulsunlar Veya bıraksın lar böle server açmayı Ben bilem 1 yıldır uğraşıyorum bir server açmak için ama açmıyorum forumlarda konuşulanları duyduk tan sonra çünkü benim serverim sonu ne olacak die düşünü yorum ve her seferinde vazz geçiyorum
yuh sende adam yardım istemiş.Arada bi topicler bakıyorum günde 100 topic acılıyorsa 99 u senin hemde YARDIM konulu sanada mı etmeyelım.
ZoLLy : yuh sende adam yardım istemiş.Arada bi topicler bakıyorum günde 100 topic acılıyorsa 99 u senin hemde YARDIM konulu sanada mı etmeyelım.

ßoşver Baba Bu Arkadaslar Hayatında Yardım Nedir Görmemiş İnsanlıkla Alakaları Yok Anca Forum Kirliligi

ßu Arkadaslar Sayesinde Forumlar Kirleniyor
kitap bak canım sen foruma geleli daha kaç gün oldu ? biz 1.5 senedir burdayız ve herkezle iyi anlaşıyoruz tamammı? seninle insanların bi alıp veremediği varsa bi bildikleri vardır!
Bu Foruma Zannedersem 2002 Yılında Üye Oldum Tam Hatırlamıyorum ama. Kac Senedir Girmiyordum Bakma Şöyle bir Göz Atayım Dedim Ama Sizin gibi İnsanlar Yuzunden Forumlara Girmez Oldum Görüyorum'ki Dahala Aynı Hikaye

Ne bilgisi Olucak Yhaa Alla Alla Naptım ßen Onlara :) Ugrasamıcam Coluk COuk muhabbetlerinle Salla takılın işde ßende Arada girer Bakınır Cıkarım
Master
59.2997
Allahım Akıl Fikir ver Yarabbim..

Tartıştığınız konulara dışardan baksanız ne kadar ufak ve boş olduğunu göreceksiniz. Ayrıca arkadaşının pc si ethernet bağlantılı ise Hamachi kullanmalı girmeniz için. Hamachi kullanımı sitede mevcut. Ayrıca site sanırım 2004 yılında açıldı.
Slothere : Allahım Akıl Fikir ver Yarabbim..

Tartıştığınız konulara dışardan baksanız ne kadar ufak ve boş olduğunu göreceksiniz. Ayrıca arkadaşının pc si ethernet bağlantılı ise Hamachi kullanmalı girmeniz için. Hamachi kullanımı sitede mevcut. Ayrıca site sanırım 2004 yılında açıldı.

Sabahdan Beri Bu Cevabı Bekliyordum Dostum Bende Bunu Söylemeye Calısıyorum Ama Anlayan Yokki

Teşşekür Ederim Verdigin Bilgiler İçin Cok sagol 2.si Sizin gibi Degerli Forum Yazıcıları Böyle Sitelerin Onur Kaynagı..

Tekrar Teşşekür Ediyorum Saygılar...
Ayrıca IP'niz sabit ise Hamachi'ye gerek yok ancak büyük ihtimal arkadaşın ADSL abonesidir onlar dinamik oluyor =) O yüzden Slothere'n tavsiyesi işine yarar ;)

Bu konu RoyaL tarafından düzenlendi(2008-01-20 00:01, 16 yıl önce)
Teşşekür Ederim Uygulayacağım Arkadas Girince iyi Akşamlar
kitap : Bu Foruma Zannedersem 2002 Yılında Üye Oldum Tam Hatırlamıyorum ama. Kac Senedir Girmiyordum Bakma Şöyle bir Göz Atayım Dedim Ama Sizin gibi İnsanlar Yuzunden Forumlara Girmez Oldum Görüyorum'ki Dahala Aynı Hikaye

Ne bilgisi Olucak Yhaa Alla Alla Naptım ßen Onlara :) Ugrasamıcam Coluk COuk muhabbetlerinle Salla takılın işde ßende Arada girer Bakınır Cıkarım

Artık seni kaile almıyorum [2002] süpersin ya:alkis
RoyaL : ADSL abonesidir onlar statik oluyor

arkadaslar biri solemis cikmis statik ip statik ip die static ip sabit olan ip dir surekli degisen ip dynamic dir lutfen buna dikkat edin. uodada esyalari static yapioyoruz yani sabitliyoruz static degisken ip degildir sabittir.
Pardon yanlış yazmışım xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.