Arkadaşlar ben oyuna giremiyorum bu sadece oynadığım serwerde oluyor.Entering Britain de donuyor.
Windows hatası ilemi karşılaşıyorsun?
Uo sil yükle..
Uo'yu silmeden önce UO klasöründeki Desktop bölümünde account isimlerin yazar, girmeye çalıştığın accountun ismini bul ve o klasörün içinde server isimleri vardır oynadığın serveri bul ve onun içinde oynadığın karakterler vardır, oyuna hangi karakterle girmeye çalışıyorsan onu bul ve sil.

Not: o klasörü silersen o account için ayarladığın tüm makrolar gider ve UO'nun default makroları gelir, eğer gitmesini istemiyorsan o account klasörünün içinde server isimleri vardır, şu an oynadığın server ismine gir ve oynadığın karakterin klasörünü kopyala daha sonra oyuna girmeye çalıştığın karakterin klasörünü sil, ve oyuna gir, eğer problemin çözüldüyse geriye birtek makroları geri getirme kalıyor. UO'yu kapat ve tekrar desktop'a gel ordan demin söylediğim yolu izle ve server klasörüne tıkladığın zaman oyuna girmeye çalıştığın karakterin klasörünün tekrar oluşturulduğunu görüceksin, kendi makrolarının bulunduğu klasörü oraya kopyala ve tekrar denemeyi dene. Birde bunlar olmazsa başka bir çözüm yolu bilmiyorum ultimayı silip yüklemek dışında :)

Kolay gelsin :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.