Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Simdi Arkadaslar Benim Sorunum Örnegin xxxxx Sitesinden Video İzliyicem İzliyorum Birden Pc Kendi Kendine Res Atiyor. Ara Sirada Hata Raporu Veriyo Yani İnternetten Hic Bi Siteden Video İzleyemiyorum. Pc Tekrar Geri Acildiginda İse Bİlgisayariniz Ciddi Bİ Hatadan Kurtarildi Diyor. Ama İzledigim Siteler En Güvenilir Sitelerden. + Cs Oynarken Msn Acıksa Ya Cs Yi Kapatiyo Yada Res Atiyo. Bi Türlü Cözemedm Yardim Edermisiniz . Simdiden Sagolun
format :D
Daha Yeni Attm Kardes Zaten Attktan Snra BOle Oldu :)
vallaha bir bilgim yok ama yeniden at istersen bazen formattaki yüklemeler tam olmayabiliyor..
Usta Formatta Bi Sorun Oldugunu Sanmiyorum Profresional Birine Attirdm Ben Güvenlik Duvari Veya Baska Bi Güvenlk OLayindan Kaynaklandigini Düşünüyorum Ama Genede Tesekkürler
Bak msn açıkken cs2ye girememe olayı oluyodu bende de hatta bazen bilgisayarı açtığım zaman monitor gidiyodu ama kasa çalışıyo durmadan res atıyodu direk servise verdim adam tanıdıktı ram'de sorun var demişti ama sen yine de göster bi pc uzmanına.
Tamam Sagolasin Soruyim Bi
makınanızda trojan olabılır . win32 system dosyalarına bulastı ıse exe uygulamalrı calısrken devreye gırer ve cpu nuzu zorlar . bılgısay bıosu makına cpu su yanmasın dıye oto res atar . acıldıgın ıstesız kapanma uygulandıgı ıcın makınanız Ciddi Bİ Hatadan Kurtarildi diye mesaj verırı .

buradakı cıddı hata ıse makınanızın . cpu'sunun yanmasını engellemıs olmasıdır. iyi gunler . Format atarak drıverların dopgru kuruldugunda emın olursanız sorun yasamassınız.
Gönderme hatası verdiğinde üstte neyden dolayı olduğu yazacaktır. Eğer onu bir daha verdiğinde yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Yani kısaca format atman yeterli kardeşim ama iyice sıkı sıkıya at bunlar beğenmez sonra :D yine benim dediğime geliyo :yes
Herşeyi formatta bulmayın. Çözümü vardır mutlaka.
Forza format :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.