Beyler merhaba su asagıdakı sorgulama olayında ıemın bır yerden aklakrken sılınmesını ve deed haline donmesını yapmak ıstedım ama soyle oldu ıtem sılımıyor ama cantaya dusuyor bu ıtemın sılınmesı saglamam ıcın ne gerektir. yardımlar ıcın tesekkur ederim.

elif (<argo.baseid> == i_loom_upright) || (<argo.attr> == attr_move_never)
		var.p <src.p>
		var.act <argo.uid>
		src.p <p>
		try uid.<args>.tag0.locked_items=<eval <uid.<args>.tag0.locked_items>-1>
		try src.uid.<tag0.<var.argo>part>.remove
		try src.uid.<tag0.<tag0.<var.argo>part>part>.remove
		try tag0.<var.argo>part
		try tag0.<tag0.<var.argo>part>part
		try src.newitem i_deed_loom_n
		try new.bounce
		src.p <var.p>
		var.p
		var.argo
Yazdığınızdan hiç bir şey anlayamadım, lütfen düzeltim yazarsanız yardımcı olabilirim.
Beyler merhaba su asagıdakı sorgulama olayında ıemın bır yerden aklakrken sılınmesını ve deed haline donmesını yapmak ıstedım ama soyle oldu ıtem sılımıyor ama cantaya dusuyor bu ıtemın sılınmesı saglamam ıcın ne gerektir. yardımlar ıcın tesekkur ederim.

ksura bakmayın, acele ile yazdım

bu kodlamadaki item loom dedıgımız bır ev eklentisi bu eklenti kurduktan sonra kaldırması ıcın bir sorgu tanımladım misal bu bir sundansa bu itemin tum aprcalarını sil ve itemi deed olarak cantaya at gibisinden ama benım yaptıgım kodlamada olan su once ıtem sabıtlıkten kalkıyor sonra ıtem cantaya deed olarak gidiyor olmayan kısmı sudur item sılınmeden item cantaya gidiyor . itemin silmesini nasıl saglmarım sanırım taglar itemı gormuyor ve sılınmıyor olayın bır ılgınc tarafıda scripte dair herhangi bi,r hata vermıyor sphere consolu ?
Novice
11.9
elif (<argo.baseid> == i_loom_upright) || (<argo.attr> == attr_move_never)
			var.p <src.p>
			var.act <src.targ.uid>
			src.p <p>
			try tag.locknumber <eval (<tag.locknumber> - 1)>
			try src.targ.remove
			try src.uid.<tag.<var.act>part>.remove
			try tag.<var.act>part
			try src.newitem i_deed_loom_n
			try src.act.bounce
			src.p <var.p>
			var.p
			var.act

böle dene bakalım bi
Yok malesef halen aynı ıtem deed oalrak cantaya gelıyor ama silinmiyor.
Novice
11.9
Profilimden Msn adresimi ekler misin ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.