Sevgili arkadaşlar
bir role play projemiz var daha evvel'de belirttigimiz gibi serverimiz fevkalede gerçekten anlasırsak zaten gelen scripter arkadasımızda görecek açabilsek daha dogrusu scp konusunu halledebilsek enfes bir server olacak inşallah heleki acmassak bunca emege ve böyle bir serverda oynayamayan oyunculara yazık olacak dogrusunu söylemek gerekirse. Staff arkadaşlarımızı özenle seçtik gerçekten hepsi birer pırlanta bana göre güvenilir vede saygılı kişiler biliyorum aranızda çok güzel script yazabilen kişiler var lütfen bize yardımcı olun bunca emek bosa gitmesin.

Bildiğiniz üzere daha öncede scripter aramakta idik.
Açıkcası buldugumuz bir kaç arkadaşımızla zaman içerisinde
[ online süresi ve scp bilgisi ] konusunda anlasamadık.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İstediğimiz Bir Kaç Bilgi :
Adınız Soyadınız // :
Doğum Tarihiniz // :
E-Mail Adresiniz // :
Telefon numaranız: // :
Script Bilginiz Hakkında Bir Kaç Kısa Bilgi // :
Önerileriniz // :
Online Olabileceğiniz Zaman // :
Okulunuz & Mesleğiniz Hakkında Bilgi // :
Eklemek İstedikleriniz // :
Eğer Başvurmak İsterseniz Lütfen Bu Bilgileri Eksiksiz Bir Şekilde Doldurup Özel Mesaj İle İletiniz.
Bizim bir scripterde şahıs olarak aradıgımız özellikler :
Sağlam güvenilir , saygılı , işini iyi yapan bize vakit ayırabilecek buglar'ı sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırabilecek vede yeni sistemler yazabilecek birisidir.Yardımlarınızı bekliyoruz simdiden tesekkürleri bir borc biliriz.

Bu konu Master-Rp tarafından düzenlendi(2009-02-15 03:46, 15 yıl önce)
Pardon Ama Arkadasım Sen Scripter Arıyorum Dıyorsun Cok guzel Bır Projem var Dıyorsun gelcek Adamdan Sıfır Sıstemler Istıyorsun anladıgım Bu

Soz Konusu Olan Ne Bılıyormusun sankı Server hazır ve Sen hazır Serverda CIkıcak Sorunları Duzenlemek Isteyen Ve Halletmek ısteyen Bır arkadas Hatta Bır Uzman Aıyor Olman Lazım Sen Adama Bastan scp AYzdır Yenı Sıstemler ISte Sonra Gel Server hazır De Cok yakında Donuyoruz De Sence Yazdıkalrın ıcınde Brıaz Mantık yurutsene

Daha Dogrusu Sen Kısaca Ben Sıfırdan Sıstem Yazıcak Ve Cıkıcak her SOruna Gogus Gerecek Bır Uzman Arkadas Yazıyorum Yaz BArıde Bır Seye Benzesın bence Sen BAsan

Kusura Bakmada Sıfırdan Sıstem yazıcak Adam Zaten kendı Serverını Acar Sana Gerek Duymaz Bu Konuda Benı yanlıs Anlama Ama Ortada Acılmayı bekleyen Bır Spherem var Dıyorsun Ve Sıfırdan Sıstem vs Scp ıstıyorsun Sıfırdan yazarım Dıyen Adam Cok Az KAldı Olanlarda Zaten Uo Bıraktı Nadır Insan lar VAr Ve Bunalrda kendı Projelerı Usutunde Calısıyor Burda AMacım Assagılamak Yada Kotulemek Degıl Benı yanlıs Anlama Ama CoK zor SenıN Aradıgın Adamı Bulman
,

Bakarsın Bu yazdıkalrımdan Sonra bIr adam Cıkar katılır Senınle O Yola O Zaman bana Dua Edersın sansın Ve Bahtın Bol Olsun ....
Ayrıca o kişinin kaliteli olduğunu işini yaptığını nerden biliyoruz buna kim karar veriyo ?
Bu konuda açtığın 3. topic vazgeç artık şu sevdadan.Proje sahibi sade in-game den anlıyorsa bu iş olmaz.Scriptiriniz emin ol kendini güvende hissedene kadar scplerde bug bırakıcak.
Doğrudur arkadaşlar sonucta bunlarda sizlerin görüsleri bişey diyemem tabikide.
Açıkcası elimde bir çok scp pack bulunmakta ayrı ayrı hacklenmiş birden fazla server ama scp packle bi server acmak istemiyorum ki bunu kim ister. Scp yazan cok iyi eller olduguna inanıyorum ben sahsen burdada daha önce gördüm ve su anda da cok basarılı yapanlar var bu işi . İn-game dısında da gerçekten bir çok konuda yeterince bilgim bulunmakta hadi geçin beni sunucudaki staff arkadaşlar birbirinin eksiklerini kapatıcak özellikte örnegin biri bişey bilmiyosa işi digerinden kapıyor ögrenmemesi icin de bi nedeni yok tabikide neyse demem oki bu cevherler hayla var umarım sesimizi duyup bizlere yardımcı olurlar .Elestiri iyi veya kötü yorumlara acıgımdır.En azından eksiklerimizi hatalarımızı görmüs oluruz tesekkür ederim.
ya niye hep bir muhalefet içersindesiniz anlamıyorum adam scripter arıyorum diyor sizene, size ne zararı var? Güvenip güvenmiyeceği, kaliteli olup olmayacağına veya gelen kişinin işini bilen biri olacağına kendi inanıp karar vericek size bir zararı yokki hep bir ihtilaf içersindesiniz. Beyler biraz kendinizi aşın Türkiyede 1 tane bile aktif role play sunucusu yok ya power play ya da player versus player Role Play sunucusu açıcam diyen kişilere böyle yaparsanız ayıp edersiniz ultimayı asıl bizim bu tavırlarımız öldürüyor sahip çıkın biraz şu role play projelerine destek verin çoğalsın bu tür sunucular yapmayın allah aşkına biraz inceleyin sunucuları
Tymaron : ya niye hep bir muhalefet içersindesiniz anlamıyorum adam scripter arıyorum diyor sizene, size ne zararı var? Güvenip güvenmiyeceği, kaliteli olup olmayacağına veya gelen kişinin işini bilen biri olacağına kendi inanıp karar vericek size bir zararı yokki hep bir ihtilaf içersindesiniz. Beyler biraz kendinizi aşın Türkiyede 1 tane bile aktif role play sunucusu yok ya power play ya da player versus player Role Play sunucusu açıcam diyen kişilere böyle yaparsanız ayıp edersiniz ultimayı asıl bizim bu tavırlarımız öldürüyor sahip çıkın biraz şu role play projelerine destek verin çoğalsın bu tür sunucular yapmayın allah aşkına biraz inceleyin sunucuları

Arkadaşım destegin için çok sağol gerçekten. Yani sonuçta birşeyler uğruna uğraş vermeye çalışıyoruz ve bu tarz yorumlar acıkcası ne kadar aşagılamak vs.. istemeseniz bile kırıcı oluyor exor ve tedbunndy kardeslerim insanın hevesi kalmıyor dogrusunu söylemek gerekirse ama önemli değil dedigim gibi demekki bizden kaynaklanan eksiklikler varki bu yorumlar geliyor. Zaten Scp yazmayı bilmiş olsam ki öğrenmeye çalısıyorum burda konu falanda acmazdım zaten burası bir yardımlasma merkezi oldugu için bizde buraya basvuruyoruz :) .Yapabilecegimiz baska bir sey yok çünkü.
Vlla Master-Rp Benim Senin İçin Yapabilceğim Max Şey Playerlik.
İşte En Önemli İşi Yaparsın Ozaman Zaten :) Sağol.
Role Play diyorsunda ana hikayesi falan varmı ?
Evet yazdık siteye koyacagız. ama önce herşey bitsin ondan sonra.
ben ultima online'i bıraktım yıllar once 0dan scrp yazıyordum ama sadece scrp deil verdatada ama baktım ki ultima cozutmus onune gelen serwer acıyor ve serverlar hep aynı map britain map bizim zamanımızda britain mapı birkac serwer kullanıyordu mapler bastan yazılıyor potionundan robeuna hatta yaratıklarına kadar ama bu kafada kimse kalmadı neden cunku bikac dakikada internetten hazır server kurup 2 scrp packı birlestirip 2 tanede kendisi scrp koyup serwer actım die geciniyorlar benim gunluk yemege harcadıgım para ilede aylık bi vps aldılarmı tamam oluyor ama olmuyor arkadasm iste olmuyor tutmuyor tutan batıyor hackleniyor master sana gelince bastan verdata kurucam decided serwer acıcam mapı bastan diosan yardım ederim...
Kaç para vericeksin?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.