Silindi
Arkadaşlar Hepinize Sonsuz Saygım War. Size Zahmet Wercem Ama Bende bu işlere Başlamak İstiyorum.İş dediğim (Scp yapmak server kurmak]Bi Üstat arkadaşımız Bunu Bana Anlatabilir mi zahmet Olmassa İlginize Teşekkür Ederim Yeterince Kibar konuştuumu düşünüyorum
Merhaba ;

Şimdi sphere scripting tek bir anlatımla veya burdan anlatım ile yapılması imkansızdır.Dökümanları araştırırsanız bazı anlatımlar mevcut.Bu işe birçok kişi gibi edit yaparak deneyerek başlayabilirsiniz.

www.spherewiki.com yabancı diliniz varsa burdan yararlanabilirsiniz.
Silindi
Expert
6.3
Abi scp önemli diil sadece sphere nsl onu anlamadım server kurmaaya nerden başlıcam sıra sıra sölersen çok sewinirm abi çok dua mı alırsın :D
Eğer kişisel olarak maddi durumun iyi ise host vs. olarak başlar.Ama bunlar eğer ki yaşın küçük ise sana zarardan başka bir olanak getirmez.Yetkili arayan arkadaşlar ile görüş.Eğer ki amacın sunucu benim olsun falan ise açık söylüyorum bunlar sana hiçbir + getirmiyor,zevk almıyorsun.Normal yetkili olarak bulunmak inan daha güzel.
önce prerelease.sphereserver.net den february win 32 yi indiriyorsun.

sonra scriptsini indiriyosun februarynin.

sonra en alttaki dll leri indiriyosun ve sphereın içine koyuyosun

daha sonra sphere.ini yi açıyosun ve içine [sphere] ın altına agree=1 yazıyosun

biraz daha aşşaya inip account managementı buluyosun ve orda accp yazıyo onu 2 yapıyosun

sonra oyuna giriyosun konsola /account (accountun adı) plevel 7 yazıyosun

sonra client 2.0.3 ü indirip sphere klasöürün içine atıyosun.

daha sonra çift tıklıyosun giriyosun oyuna başlamış oluyosun

scriptingide spherewiki.com dan az birz öğreniyosun

sonra buraya anlamadıklarını yazıyosun yardım ediyoruz

1 yıl sonra kendi kendine bişiyler yapacak kadar bilgin oluyo tabiki server kuracak kadar değil

2-3 yıl geçiyo işin ehli oluyosun kendini gösterirsen adamlar burdan özel mesajlada senle iletişime geçebilir yada sen adamlarla iletişime geçebilirsin.

yeni projeleri takip ediyosun ve scripter olmak istediğini sölüyosun 2-3 yıl geç olabilir ama yavaş yavaş kendini hazırlıyosun.

ekbilgi:::

kendini geliştirmek için herşeyi 0dan yazıyosun yani başkasının packini değil kendin pack hazırlıyosun.

bu kadar bilmediğin konuları yukarda search var oradan arıyosun bulamazsan buraya yapamadığın scripti koyuyosun ve insanlar seferber oluyo yapmak için en sonunda sorun çözülüyo teşekkür ediyosun ve yeni bi scripte geçiyosun.

iyi forumlar...
Silindi
Expert
4
Teşekkür Ederim SAaOLun Her ikinizede
Basic : önce prerelease.sphereserver.net den february win 32 yi indiriyorsun.

sonra scriptsini indiriyosun februarynin.

sonra en alttaki dll leri indiriyosun ve sphereın içine koyuyosun

daha sonra sphere.ini yi açıyosun ve içine [sphere] ın altına agree=1 yazıyosun

biraz daha aşşaya inip account managementı buluyosun ve orda accp yazıyo onu 2 yapıyosun

sonra oyuna giriyosun konsola /account (accountun adı) plevel 7 yazıyosun

sonra client 2.0.3 ü indirip sphere klasöürün içine atıyosun.

daha sonra çift tıklıyosun giriyosun oyuna başlamış oluyosun

scriptingide spherewiki.com dan az birz öğreniyosun

sonra buraya anlamadıklarını yazıyosun yardım ediyoruz

1 yıl sonra kendi kendine bişiyler yapacak kadar bilgin oluyo tabiki server kuracak kadar değil

2-3 yıl geçiyo işin ehli oluyosun kendini gösterirsen adamlar burdan özel mesajlada senle iletişime geçebilir yada sen adamlarla iletişime geçebilirsin.

yeni projeleri takip ediyosun ve scripter olmak istediğini sölüyosun 2-3 yıl geç olabilir ama yavaş yavaş kendini hazırlıyosun.

ekbilgi:::

kendini geliştirmek için herşeyi 0dan yazıyosun yani başkasının packini değil kendin pack hazırlıyosun.

bu kadar bilmediğin konuları yukarda search var oradan arıyosun bulamazsan buraya yapamadığın scripti koyuyosun ve insanlar seferber oluyo yapmak için en sonunda sorun çözülüyo teşekkür ediyosun ve yeni bi scripte geçiyosun.

iyi forumlar...

Çok duygulandım çok iyi yazmışsın
sonsuz yardımda bulunuyoruz artık hep aynı sorunlarla geliyolar bide belki görürler en azından başdaki sorunların sorulmasını engelleriz :D
Aynı şeyleri herkese anlatmaktan artık düşünmeden yazabilme gibi bir yeteneğe sahip oldu u-s üyeleri :)
öyle ya böle direk geliyo insanın aklına cidden. ama şöyle bişey var soru soran olmasa insanlarda tekrar edemeyecek. tekrar ederek herşey pekişiyo. okuldaki gibi oldu dimi:D tekrar olmazsa herşey kalıyo sadece bi gün karşına çıkınca ya ben bunu biliyodum diyosun :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.