5 aydır geliştirmekte olduğum projem için fikir alışverişinde bulunabileceğim uzun süredir bu oyuna gönül vermiş bir asistan arıyorum.

İlgili kişinin antin kuntin pokemon sistemli sunucularda oynamamış ve yöneticilik yapmamış olması ön koşulumdur.Bu bağlamda kişinin scripting bilgisi veya staff komutları hakkında uzman olması zerre önem teşkil etmemektedir herşeyden az biraz haberdar olması kafidir.Sunucuyu gezdirmeye başladığım an ''.add c_m_nightmare'' yazıp akabinde "kankii.. bu baldronun idsi neydi yaww??" şeklinde adamı germemesi de bir diğer koşulumdur.

ayrıca..

RP nedir? PP nedir? PVP neden ahmaklıktır? soruların cevaplarını verebilen,
Resist Robe'ların oyuncu kabiliyetine dayalı olan bu oyunu baltaladığına inanan,
Aşçı, atçı, silahçı gibi vendor isimleri gördüğünde cinsel uzuvuyla gülen,
Mükemmliyetçi; sysmessagelerin renkleri bile gözüne battığında bunu dile getiren.
Konuşmayı bilen, yeri geldiğinde mizahi yaklaşabilen,

kısacası doğru düşünebilen(tabiki herkesin doğrusu farklıdır ama kastım benim gibi düşünen) bir beyin aramaktayım.

ö.m ile ''o kişi benim!!'' diyebilirsiniz.Tabiki sadece bu yeterli olmayacaktır :)

son olarak ''yau bu proje ne zaman hayata girer belirtmemiş bile..'' şeklinde düşünenleriniz olabilir.Hemen izah edeyim;
Proje ne zaman biter, ne zaman oyunseverlere açılır henüz belli değil.Bitse dahi uygun zaman benim için çok önemli.Avaholm belirsizliği ortadan kalktıktan ve sunucu giderlerini garanti ettikten sonra hizmete açmayı öngörmekeyim.

Bu konu G-String tarafından düzenlendi(2009-07-19 14:33, 14 yıl önce)
Yardımcı Olabilirim İsterseniz Msn yi EkLerseniz Bişiler Yapabiliriz... y0ung_steward@hot...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.