Arkadaşlar atın üstündeyken, elime bi silah aldığımda altımdaki atın rengini değiştirmek istiyorum. silahı eniquep yaptığımda atın rengi orjinal rengine dönsün. yapamadım ben yardımcı olurmusunuz . şimdiden teşekkürler..
nie böyle bir düşünce ?
bi amacı yok aklıma geldi ama altımdaki bineğin rengini inmeden değiştirmem lazım eskiden infodan yapıyodum diye hatlıyodum ama unuttum şimdi. yardımcı olursan sevinirim.
tamamda bineğin rengini inmeden sadece script ile değişebilirsin.
tamam da işte o scripti soruyorum .. anlaşılmadı sanırım tam.
xwerswoodx : nie böyle bir düşünce ?

Bir zamandır yokum ve u-s de bazışeylerin değiştini farkettim. Artık yardımlar herhalde sorgulanıyor?
amadeus :
xwerswoodx : nie böyle bir düşünce ?

Bir zamandır yokum ve u-s de bazışeylerin değiştini farkettim. Artık yardımlar herhalde sorgulanıyor?

yanlış anlamışsın kardeşim ben sadece scp nin mantığını anlamaya çalıştım yani biri nie bunu yapmak istedi yani belki iyi bir fikir olabilir eğer fikri beğenirsek bizde yapalım gibisinden sormuştum... :)

bu arada kardeşim anlaşıldıda ben kodları tam bilmiyorum o yüzden sustum yani... :D
sorun değil kardeşim. :) .edit komutuyla ustundeki atın rengini değiştirebiliyosun bu arada. ama ben bi komutla değiştirmek istiyorum. atıyorum. .deneme yazıcam altımdaki atın rengi değişcek.

[function deneme]

ama yapamiyorum tabi. yardımcı olursanız sevinirim.
Master
59.2997
[ITEMDEF i_katana_x]
ID = i_katana
TYPE = t_weapon_sword

on=@Equip
IF (<SRC.FINDLAYER(layer_horse)>)
  TAG.MOUNTCOLOR = <SRC.FINDLAYER(layer_horse).COLOR>
  SRC.FINDLAYER(layer_horse).COLOR = 123123
ENDIF

on=@UnEquip
IF (<SRC.FINDLAYER(layer_horse)>)
  SRC.FINDLAYER(layer_horse).COLOR = <TAG0.MOUNTCOLOR>
  TAG.MOUNTCOLOR =
ENDIF
Slothere her zaman oldugu gibi konuya akmıs xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.