Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
s.a beyler ya benim merak etitigim şu nasıl anlatayım he mesela bagın icine silah robe binek koyulmucam bunu nasıl yapa bilirim. yardımcı olurmunuz. size sahmet aradım sitede böle bişe yok. acıklayıcı şekilde yardım edermisiniz. saoln. İlginiz icin.. ?

Bu konu Borland tarafından düzenlendi(2007-09-16 18:09, 16 yıl önce)
cook sacma koy bir kese olsun her pvp öyle
Kimse Yardım etmicek mi ?
:( ya analdım prd ben anlatamadım ya bir kese olucak o kesenin icine silah lar be robeler binekler koyulmucak bunu istemiştim nolur yardım.
ama o bag normal bag değil demi ? Newbie Bag'tan Bahsediyorsun Açık açık sölesene.
ya newbie bag işte acc acar acmaz vericek bunun icine sadece heal cure bandj vs.. koyulacak sadece veya da söle ola bilir silah robe binekler bunlar koyulmucak bunu istiyorum yardım edermisiniz.
Vallahi böyle bişe cok mantıklı olur bana da lazım aslında Rica etsek paylaşırlarmı
abi Bu topic actık 3 gündür ortada geziyor ya Allah rızası icin diyorum yardım..
.add i_bag :evet sadece şaka yapmıştım. Yanlış anlamadın umarım cnm kardeşim.
demek istedigini anladim soyle yapman gerekiyo

[events pvpbag]
On=@ItemDropon_item
if (<argo.baseid> == i_pvpbag)
if (<act.type>==t_potion) || (<act.baseid>==i_bandage) || (<act.type>==t_reagent) || (<act.baseid>==i_pouch_trapped) || (<act.baseid>==i_fctn_silver) || (<act.baseid>==i_arrow) ||
src.sysmessage @11 olur!!
else
return 1
endif
endif

[itemdef i_pvpbag]
id=i_bag
name a pvp bag
weight=3

on=@create
color=0450
attr=attr_newbie

on=@dclick
src.sysmessage @084a,3,1 Bu posete sadece iksir, bandaj, Tp ve reg koyabilirsiniz..

baslangıcta itemi ve eventi de playerlara ver olsun bitsin
events nasıl vericem ? ki
player login dosyasının içinde playere ait olan yere src.events +pvpbag yaz
cok tşklr oldu hepinize saoln.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.