Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
arkadaslar sunucumda bank yazdıgımda banka acılmıyor sebebini bulamadım ve sphere actıgımda su sekılde hatalar alıyorum muhtelemelen bunlar ile alakalı yardım beklıyorum U-s ailesinden

Merhaba , sorunu tam olarak anlayamadım ama sanırım spk ile ilgili bir sorun var

[SPEECH jobBANKER]
On=*bank*
src.sms Banka Ağırlığı : <eval (<src.findlayer(layer_bankbox).weight> / 10)> / <serv.bankmaxweight>
src.bankself
if (<eval (<src.findlayer(layer_bankbox).weight> / 10)> >= <serv.bankmaxweight>)
src.hata Dikkat! Kasanizin toplam agirligi <serv.bankmaxweight> eşyayı gecmis, hareket ettirdiginiz bir esyayi geri koyamazsiniz.
src.hata Lutfen dikkatli olunuz, kaybolan esyalarinizin sorumlulugu size aittir.
return 1
endif

on=*balance*
sayua 0bb2,6,0,0 Sayın <src.name>, bankanızda <src.bankbalance> gp bulunuyor.
anim 17
return 1

On=*check*
src.hata Kumbara sistemi eklenecektir.
return 1

//src.bnq
//src.timerf 4,bnqkapat

[function bnq]
src.sdialog d_bnq
src.timerf 1,dialog d_bnq1
src.timerf 2,dialog d_bnq2
src.timerf 3,dialog d_bnq3

[function bnqkapat]
src.dialogclose d_bnq
src.dialogclose d_bnq1
src.dialogclose d_bnq2
src.dialogclose d_bnq3

[DIALOG d_bnq]
300,200
PAGE 0
NOCLOSE
NOMOVE
resizepic 50 11 5120 80 50
resizepic 60 21 3000 60 30

[DIALOG d_bnq1]
300,210
PAGE 0
NOCLOSE
NOMOVE
resizepic 60 11 9300 20 30

[DIALOG d_bnq2]
300,210
PAGE 0
NOCLOSE
NOMOVE
resizepic 80 11 9300 20 30

[DIALOG d_bnq3]
300,210
PAGE 0
NOCLOSE
NOMOVE
resizepic 100 11 9300 20 30

[EOF]

eski speech bank scriptini kaldırıp bunu eklemeyi deneyebilirsin.

Olmazsa spk ile çalışan komutlardan bir kaç tanesini dene yine bu hata çıkıcak mı bakalım bu hata o zaman çıkmazsa banka scriptini değiştirmemiz gerekecek.
Silindi
Members
1
degiştirdim fakat i_bankbox cıkardıgım zamanda 2 defa tıklıyorum cantama tekrar dusuyor daha farklı nasıl yapabilirz
i_bankbox çift tıkladığında çantana düşmesi normal. Amacın çıkardığını açıp bakmaksa .xopen veya .xpack yazabilirsin. Bankbox, bankself komutuyla birlikte karaktere zaten equip edilir. Ayrıca çıkarmana gerek yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.