Şimdi O Bugu Söylsem Saçma Diceksiniz Ve Gülceksiniz =) Banada Ragnar Söylemişti Sanırım
merak ettim bana bi pmden atsana arkadaşım shard açmayı düşünüo ona söylerim :D
Bende şunu belirteyim. Pek çok serverın kullandığı scp packlerin içindeki bir komut sayesinde ister seer olun ister player olun tek komut ile konsola giriş yapabiliorsunuz. He bunu hangi serverlarda görmedim ki :D Nebulada bile gördüm :D hehehe. Neden nebulada bilem war. Çünkü bu 55i den gelen default bir açık :D tek komutla mafiş. ancak 56B de böle bir açık yok. Ha prgramla oluyor diosun. f_oncommand ile bütüün komutları kısıtlayabilirsiniz. Öle program filan wız geliiiii.
söylede kapatsınlar 55i kullananlar :D
56b dede scripterlere dikkat f_oncommand functionu yazarken siz siz olun hani komut check ederken yanında plevelinide çek ettirin yoksa o komutu playerler bile kullanabiliyo : ) eskiden başıma gelmiş bi olay test serverimde playerler add fln kullanabiliodu.
Yalan.
oh nasıl kullanıyorlar be :D
Bir deneyin bakayim, Yalan nolacak ... Tesekkur donusecek bir anda, ozur dilenicek vs...
Not: Bu programla Wolvesi Connectionu filan hackleme tarzı şeyleroldu

Benim serverımın ismini oradan silersen memnun olucam, çünkü öyle birşey olmadı. Bilmeden etmeden sallıyosunuz birşeyleri.
Kendi serverımda denedim komutları işlemedi player char
Akillis : Bir deneyin bakayim, Yalan nolacak ... Tesekkur donusecek bir anda, ozur dilenicek vs...

Hala counselor'a böyle bir şey yapma yetkisi veren program olduğunun, böyle bir şey yapıldığının, Konuyu açanın kaçamak cevaplarına dayanarak YALAN olduğunu düşünüyorum. Ya da arkadaşı kandırmış, korkutmuş olabilirler.

Bir kere sadece Counselorda olması saçmalık.
Ön yargılı yaklaşmamak lazım.
Bence Öyle bir program yok .. Tamamen uydurmaca..Yapmacık gibi geldi bana
Silindi
Banned
0
Programa gerek yok spherede çok açıklar var.Özellikle 55r serisinde yani bi plevel 4 char ile ownerin şifresini falan gorebiliyorsunuz.
Kafanizda butun komutlari kurup, tek tek bunlari engellerseniz hicbir sorun kalmaz. (56b)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.