Benim herşeyim hazır şimdi mapı yapıyorum tek başıma.. yapar yapmaz güvendiğim bi arkadaşa vericem o da açıcak gönül rahatlığıyla soğuk bükme suyu içersiniz
-Sidious- : aslında başlarda

ortada tortu da yoktu

neximaya pm attım böle bi server düşüncme var bana katılır mısın dedim o sırada bunu tek düşünen bendim (Xantier'de yayınlamadı bilmiodum onu ) nexima yeni bi sunucuya başladığını söledi zaten pm lerde kayıtları var

xantierden cevap alamadım.

tortu ile başlıyalım dedik

ama bi anda herkes sunucuyu sahiplendi

staff olcak eklesin staff olcak eklesin die ee tabi bütün çoluk çocuk hayatında staff olmamış ne kadar insan varsa ekledi sunucu saçma karman çorman bişi oldu

zagoros

kendini dahada küçültme
+1 birakiorum bu konuyu çoluk cocukla uğraşamicam
katiliyorum nekdr adam vrsa aldilar bütün playerlari iyiki yoldaşa verdik sphereyi(comrade)
boşverin gitsin katilmayin olsun bitsin staticlerden anlamiolar zaten
çocuk olduğunu anlamk da zor deil kendimi görünmez yaptim die korktum tırstım bilmemne dio du bana
zabaros :
bycomrade : Yaptıklarımızı bilmeden konuş sen takıl Konunun Silinmesini İstiyorum
comrade -1 katilmiorum daha çok senin servarini nasi olcağini merak ediorum iyiki shepere snde hemen arka tarafların kalktı

1-Benim spheremde deil
2-Serverin olmassa olmazlarını ben yapıorum
3-Bilip Bilmeden Konuşuosun
4-O Air Kingde Benim
5-Bişi Yapmadımı Düşünsedim İnan Hemen Bırakırdım Ego Tatmin Etmek İçin Scripterlık Yapmıorum !
kimin umrunda ki bi .... olmaz o serverdan tortuga olmasa olmaz sa olmaz dediğin ne? başlama stone flan mı amuahahahaaha
Senin Umrundaki Buraya Konu Açıosun
konuyu silmemi mi istersin?
istiosan söle hani editliyim tüm mesajlarimi umrumda olduğundan deil yeni kurbanlarin olmasini engellemek için açtım
bending uo evet host parasi nolacak çok yakindami mauahahah 1 hafta dayansa yine kardir
(edit:devam)
ayrica comret türkçe katilisin biliosun dimi patronluk taslamakta üstüne yok adam gibi bişey yapsaydin tmm derdik olmazsa olmaz ne ya? guild stone flanmi yada başlama veya stat taşimi :)
bence proje yaza kaysın gitsinler bi sanayiye askari ücret 3 ay çalışsınlar 1 yıl yeter onlara o para :D(öneridir dalga geçmek için sölemedim ciddiyim :))
server hazırlanınca para kolay sn mrk etme
okul harçliğimi biriktirceksin :D
Ben Senmiyim ?
abi sizi izliyorum kopuyorum adam hala bizim serverda abi gm yap pls dio :D

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-09-28 16:33, 15 yıl önce)
aslında ben biriktirmeye kalksam 6x30 tabi bu artan para :D 180 ytl bi server ücreti zaten en ucuz 60 ytl oh oh oynaya oynaya yetio :D
arkadaşım ben tortugaya söyledim oda ayrıldı görelim bakalım

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-09-28 16:32, 15 yıl önce)
olay sadece bi hareketli jpg dosyasından ibaretti şimdi nooldu :D
yakında ne *** oldumuzu görüceksiniz sagılı olalım..

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-09-28 16:32, 15 yıl önce)

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.