Millet Ultimaya Bending skills eklenirse acaba nasıl görünürü filmleştiricem bu başlık altında :D daha sadece earth,fire ve air bender ın ilk saldırısını yaptım dewamı gelcek bu başlık altına :D

işte fire bender :

işte air bender:

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-21 02:44, 15 yıl önce)
:D animasyonu nasıl yaptın :D
valla meteora animasyonun nasıl yapıldığını tüm siteye öretmişti ondan örendim denebilir :D

Bu arada bunu water air fire a da uyarlıcam :D hehehe
benim server projem buydu. büyüler felan efektli sistemleri hazırlamıştım da işte ne zaman açılır bilmiyorum şu sıralar osi msi de felan duruyorum.
aman deniz sen server açma :D
düşünmüyorum zaten pek. sıktı artık. scriptleri naparım bilemem
bnde hep böylew sistemlerle açmak istiyorum ultima bu işlemleri yapmak için çok yavaş çalışıoy. :D Bu Bending Skills i eklemek istiyodum. Ama olmadı işte hatta staticten anlasam yeni şehirlerde kurcaktım :D güsel olcaktı ama uo da su bukmeyi yapmak çok zor :d sadece bikaç efekt var suyla ilgili. yenilerinide cizeridme ekleyemem eklesemde bulamam verdatada ama deniyiecem item eklemeyide :D
sat yap bişi işte
dragonmap editordan , avatarın gerçek mapını yapmıştım sonra statiklerlede bi güzel ayar atmıştım da statikleri bulsam güzel olur biyere koydum :D hızlı efekt için timerd kullanıyorum yani en hızlı öle oluyor :D kalan , itemsiz efektleri sendpacketle yapmıştım zaten

İşte avatar mapi :D
uğraşılsa yapılır okadrda zor bi map deği bi sadece araları zor olur ateş ülkesinin ordaki aralar
yakın bi zamanada dragon map editor mudur nedir onu örenip yapıcam. :D Ama yeni Bending Skills için iyi bi scritper lasım ve bide verdata için çizdiğim item ve hareketli itemlerin animlerini patch haline getirmeyi örenmem lasım :D o zamn boyle Bending skills gibi yeni ekler eklenebilir :D

Ama uçan bizon olmucak :( :D hehehe

aslında denizin scp ve harita yapma yeteneğiyle :D benim verdata yeteneğimi birleştirirsek gusel bişey yapabilirs :D Ama benim verdatamı biras daha geliştirmem lasım. çünkü 0 dfan verdata yapmaya kalkıyorum ve hiç bi yerde 0 dan verdata yapma anlatılmıyo :D item çiziyorum ekleyemiyorum gibi ama ayarlıyıcam :D
bende 3 üde var ama uğraşmak istemiom
:D bnde başta büyük bi şevkel başlıyorum. ama bi baakıyorum çou işi tek başıma yapmaya kalkmışım bunu keşfediyorum. içimden yapasım gelmiyo sora :D
bu arada sen çizilen itemi bmp / gif halindeyken verdataya eklemeyi biliyosan bana analtırsan sewinirim. Bide msn ini özelden atar msn? (ya da buraya yaz sakıncası yoksa )

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.