benimde öle bi server açma hayalim var avatarcıyık.. :P

fikrimi arkadaşlarıma anlattım fakat ben büyük bi proje düşündüm yeni skill falan ekleme..

arkadaşlar onu biz yapamayız yapabilcek çok az adam var falan dediler bende bi daha düşünmedim ama hep aklımda olcak o sadece 4 ulus un olduğu 0 map ile yapılmış bi, dünya

favorin toph avatardan anlaşılıo :P
ya aslıdna bolumklere ayrılınılırsa iş rahatlayabilir. atıyorum bi kısım gider map i ayarlar. diğer kısım scriptleri ayarlar(skill vb ekler). bi kısmı itemleri çizer verdataya atar. işte bu 3 grup açılırsa iş rahatlar. ama işte o ekibi ayarlamak zor iş :D bu arada toph u sewiorum :D çünkü o kör haliyle dövüşme sewgisi + azmi çok hoşuma gidiyo :D Millet bekleyin birasdan fire bender ı da eklicem film halinde :D

Düzenlenmiş hali:
Millet yükledim fire benderı da :D

Bu konu tortuga tarafından düzenlendi(2008-09-21 00:43, 15 yıl önce)
torgu pm lerine baksan..
fire ı yanlış yapmışsın be adamım :D yanlara doğru değilde ileri doğru yapsan mantıken doğru olmazmı :)
eh işte aceleyle yaptım fire ı zatenn filmsel gosterim bu :D oyunda ayarlaması daha zor ve garip gorunuyo air benderı da ekledm oselime bakıoym bi dk D:
Size su bükücülükten bazı fotoraflar atayım. İlerde büyü kitaplarının fotoraflarını da atabilirim.

Tsunami büyüsünü seçiyoruz :

Büyülü sözler :

Hedef geri ittirildi :

süper olmuş. eline sağlık :)
walla okadar şey gördüm ne yapmaya çalıştığını anlamaıdm hani sorun olur sölersin yda yapamadığın bişede yani sizede gönderirim fln anlam veremedim
Novice
-0.500001
Valla Xantier Hersey Gusel Olmus da Buyu isimleri Cavcavlı Olsa Daha Gusel Olr
2 tane daha resim : Üstteki kitaplar ateş book , alttakiler su.

Novice
-0.500001
Simdi Aklıma Geldi Bole Bi Server Olrsa Herkes Bukucu mu Olucak Eger Olrsa Ates Kralı Olucak mı Avatar Kim Olucak?

Xantier Vlla Buyu isimlerini Biras Daha Sacmalayamazmısın Msla Uushi Teknigi ,ileri Uushi Teknigi Gibi

Bnim Favorim Amca sı ismini Hatırlamıom ama Cok seviorum
ejder alevini batı ejderi yapıcaktım da boşverdim :D ben açıcaktım bu sunucuyu bide ha. map felan hazırdı. amcası iroh ... herkes savaşçı başlıcak sokka gibi yani daha sonra gelişicekler ve çeşitli görevlerle bir bükücü olucak tabi göreve göre bükücü olucak. ancak şöyle bir durum var görevler aşırı zor olucak. 4 bükücü görevini yapabilen insan avatar modunda takılıcak , yaratık öldürdükçe experience geliyor ve bu xpleri , level atlamak için değil de o büyünün seviyesini atlakmak için kullanılıyoruz. serveri açabilsem earth bookun da fotoraflarını çekicem. taş yağmuru felan vardı depeden taşlar yağıyodu :D

earth büyüleri :
kaya fırlatma
diken
tutsak duvarı
diken yağmuru.

bütün bükücülere 4 tane koymuştum daha sonra eklerim diyerekten
Novice
-0.500001
Vlla Sn Olayı Gelistirmissin De Simdi Aklıma Bi Soru Takıldı Macro Nasıl Olucak Yani Cast Spel Gelmiodur Heralde:)
.fire 1 , 2 , 3 diye yaparım adamlar makroya say - > .fire 1
valla bunu görünce sphere scriptingde yazılamıyacak hiçbir scriptin olmadını anladım

Eline sağlık güzel olmus bending skilli :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.