Silindi
Noxier : sercancım örnek eksik olmuş. def kullanmışsın tanımlaman yok ve 2. function gereksiz :)

Ya o benim yazdığım buy menu sisteminden alıntıda defi koymayı unutmusum.2. functionda nasil kullanildigini gostermek icin yazdım :D
Buda defi :)

[DEFNAME vendorsatis]
cmoney i_gold

Saol Emir abi :D koru beni şu kendini zcripter sanan herifden :D
haha emir abin değil imparatorun gelse kaç yazar ulan :kızgın

Seni sevmiyorum Michaell Ayağını denk al bundan sonra :lol
haha :D
Ulen bu dis agrisi yuzunden sana patlarim ozgur duzgun dur :)
Geçmiş olsun emir abi :uhoh Dişçi yokmu oralarda :D
Var Allah'a sukurde co...k pahali Allahtan sirket karsiliyor, bugun yaptiracagim insallah :D
Diş ağrısıda lag yaparmı acep :D :lol
Silindi
Novice
0
Bana bakın akıllı olun Potti'nin konusunu dagıtmayın :D

Tmm vallaha bak adam ayda yılda bi topic acıyo onunda icine etmeyelim.

Tıp !!!
Kes ulan traşı
olsun michaell, canları sağolsun noxiyle aki'nin :D artık 56b üstüne yoğunlaştım bıraktığımda 56b daha yoktu daha yeni geçiyorum ben çok geride kaldım =), neyse tamamen çözüyim daha çok topic açarım inşallah. teşekkürler hepinize
Silindi
Neophyte
0
Her topicde böyle bunlar :D u-s bıktı bu ikisinden :P

Kolay gelsin :)
Size yaşım yetmes ama aklım yeter Allah'a sukur...Potti abi çok guzel bende biseyler öğrenebiliom senin gibiler sayesinde bide client yapımı üzerene bisey ler söylersen çok güzel olcak adamlar bi link atıolar oh ne güzel anlatmışlar ama verdiği programın ya linki bozuk oluo yada program bozuk oluo biz napalım yane.Bide Ben scripterlikten okadr fazla olmasada anlarım mantık yürüterek script yazmak işime geliyor server aççam ama client felan yapmayı bilmiom dediğim gibi onun üstünede yoğunlaş çok süper olacak yazdığın yazı içinde ayrıca ço...k tsk ederim tbrk.ler dewamınıda dilerim...
Children Of The ByDarK
Bak simdi uzuldum tekrar etmeye etmeye ING'yide unuttuk eyimi Ney se Turkçesini yazarsan sevinirim:D
ByDarK : Bak simdi uzuldum tekrar etmeye etmeye ING'yide unuttuk eyimi Ney se Turkçesini yazarsan sevinirim:D

Öğrenci ByDark :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.