Merhaba!.
Konu başlığındanda anlayacağınız gibi cafemize uo2d kurduk herhangi 2 uo sunucusunu indirdik ve 2sindede britain mezarın altında ev çıkıyor ve yürümemizi engelliyor.Yanısıra bazı noktalarda yürüyemiyoruz.Ne taş var o alanda nede ağaç.Yardımlarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.
evet böyle bi kaç serverin staticlerinde var yani bitane serverda hata üzeri yapılmış sonradan silinmemiş bi yer ve bu dosyalarıda kopyalayıp kendi serverinda kullanan kişiler yüzünden oluşmuş bi hata dır eyer serverin staidx0 ve static0 mul ları yoksa kendi mullarını değiştir sorun kalmaz + aos mazi bence ML ye geç
uo2d'yide mlyide yüklediğimizde aynı hatayı veriyor.aynı yerde aynı sorun acaba sunucudamı sorun var?
demekki oyledır verilen bi hata degildir sanıyorsam mezarlıgın sağındakı o acayip evi diyorsun eyer onu diyorsan map static işiyle uraşan bi kaç oyundan anlamaz kişiler sayesinde o orada oluşmuş bulunmakta ve uff duzeltipte ne olcak etrafını kapatırım diyip o dosyayı kullanıp server açanlar yuzunden bu gibi sorunla karşılaşıyorsunuz yani oraya yuruyemiyorsun ve buna yapabileceğin bişeyde yok arkadaşım eyer sorunun dediğim turdeyse değilse birazdaha aç
yok dediğin türden.ben acaba dedim patch'ında bi eksiklik mi yaptık.dur bakalım birde başka sunucuları deneyelim
static dosyalarında hata yaptıysan böyle sorun olur.Standart static dosyalarını koyarsan sorun düzelir.
statics ve staidx te sorun yok. Eger Uo Ml indirdiysen onun map0.mul'Unu degiştiriceksin.Veya Aos indir en güzeli.Üstteki bannerlardan pvp serveri olan var.Orada koymuş aos'u.Ordakini indirdim çalışıyor.Ama bu sitenin ki çalışmıyor.Oradan indirebilirsin ... Ayrıca tüm serverın static.mul'larını dene düzelmez o iş.Ya map0.mul'u degiştiricen yada aos'u indiricen.

Not : Linkleri yenileyin ...
full patch yaptır sorun kalmaz
sakın yaptırma eyer ml ve aosun varsa bu aralar patch yaptırdıgında cok sıkıntıyla karşı karşıya cıkıyorsun sonra uo yu sil baştan yukle yapmayasın sen patch match yapma sen en iyisi ac bi kendi capında server git bakalımn aynı yerde varmı senın serverında bi dene ole bi haber ver bize
tamam.deneyeyim haber vereceğim.
arkadaşım mullarla ilgili bi problem var 50 tane sunucuda açsa mulları değiştirmeden problem ortadan kalkmıyacak.. Full patch yaptıgında problem ortadan kalkar
full patch yapınca gölge gitmemişti ben yapmıştım önceden. Şimdi hiç patch yapmıyorum AOS kullanıyorum.
yok ya full patch ile alakası yok yaptık olmuyor.static staidleri de değiştiriyoruz yok yok yaa.pff
aos kullan
aos maos bunlarla hikeyesi yok anlamıyormusunuz bak simdi arkadasım map0.mul dosyanı bi yere cıkar uo map editor die bi program var
Tıkla Buraya bu verdigim yerde var hocam indir oradan sonra kur programı sonra aç senden art artidx gumpidx gumpart mul ların yerini isteyecek sende gostert sonra az programı kurcala map0.mul u load lama yeri var onuda loadla ve hep karşılaştıgın o sorunlu yere git programda eyer lanet şey duruyorsa uzerine çimen geç olsun bitsin arkadaşım sonra savele map ını aktar bilgisayarlara olay bu yani başka türlü çözümü yok

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.