Selam Beyler Bu Client Editlemede Yeniyim Yani Yeni Yeni Ugrasıorum Eski Clientim 203 tu fakat Neranın Onerisiyle 503 e Gectim fakat bu character status eski haline getırmeyi nasıl yapmalıyım verdata falanda yok kafam karıstı iice:)

direk muldan resmini deiştirmek olmaz heralde

ahada buyugude burdan...
oynaya bilirsin üstünde
Silindi
Apprentice
0.9
Evet çık resmin üstüne oyna :D

Nası oynayacak onuda bi anlatıverseydin Aliencim :D
5.0.8 kullansın belki değişir ne bilim aklım karışık bugün

Ben Saçmalarsam mazur Görün
:D
ok genclik direk resmi deiştirsek olmuomu bu hiçmi bilen yok nerde bu devlet nerde neran
pijamalarım nerde
gumpart.mul , gumpidx.mul. Art.mul art.idx kısaca orjinal dosyaları editlicen
bunları editlerken editorden resimlerinimi deiştircem sadece bu konuda geriyim biraz hatta yeni basladım diebilirm
Adept
4.3
Verdata desteğinin kalkmasından sonra, resimdeki Character Status kullanılmaya başlandı. Eski Character Status'u kullanmasını sağlamanın tek imkanı eski Client kullanman. Çünkü sonuçta, oradaki yazıların pozisyonu belli ve değişmiyor (anca zor bir Client editing ile belki...), dolayısıyla; eğer değiştirmek istiyorsan, gumpart.mul içersinde o Character Status'un resmini (slot: 0x2A6C) bulacaksın ve resmi istediğin şekilde değiştireceksin. Ancak unutma ki, resmi küçültsen de eski Character Status ile değiştirsen de, çıkan yazılar (isim, ağırlık, str, int, dex, vs.) aynı yerde kalacak.

Benim değiştirdiğim bir Character Status:

bu bitane çakma nebula var orda 503 dio clienti ama normal status cıkıo ondan sorim dedim saol neran bende editleyim ozaman bunları ya
bide su ilk acılısta ea logosu cıkıo onun hiç cıkmaması için sen bişiler yazmıstın music klasorune atın die aradımda bulamadım o topici?
Adept
4.3
Mhh.. onu ne yazık ki bunda uygulayamıyoruz. Eskiden Intro çıkıyordu, onları kaldırabiliyorduk. Ancak çıkan resmi değiştirebilirsin veya Client editleyip, çıkan resmin süresini değiştirebilirsin.
ben dedim yapabliosun michaell ne oldu:utangac kızadın mı helal neran
Silindi
Apprentice
0.9
micheall oynayamazsın dememiş ki sadece anlat demiş :D
bilsem anlatacam sadece bi arkadaşın ss lerinde gördüm bilsem anlatırdım
Arkadaslar Ben Nasıl Multi Client Acabilirm YArdım Pls...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.