edit leyecegim client i aciorum hex editorle editliorum degistirorum yani dosyalarin uzantilarini kaydedip cikiorum ama nere ye kaydedio dosyayi?
O kadar Lüzumsuz Topiclere Ragmen Hala Tek bir uyarı dahi almadı ya Şaşırılmayacak gibi değil.:selektor
Bir yere kaydetmiyor. O client hangi dosyalari gorecegini ayarliyorsun hexleyince. Tek yapman gereken artik static hues gibi dosyalarin uzantisini clienta tanittigin gibi yapmak.
cliente tanittigi gibi yapmak dediin isimlerini ad degistir bolumunden uzantilarini degistirmek ?
Uzantilarini evet mesela clienta .asd diye tanittiysan uzantilarini da .asd yapacaksin.
cok saol abi senin msn warmi ? nolur kirma beni verirmisn? anladim ama sen cok yarim ediosun nolur:D
Sen Sorunlarini Anlat Herkes Yardimci Olur.
Herkesin Msnini isteyemezsin ya o_O
Sen buraya yazmaya devam et sorunlarini :)
verdata.mul , login.cfg dosyalarini editleyemediiim :( huesi felan yaptim ama onlari yapamadm
Novice
0.1
ya sen bırak bu işleri adam arka arkaya aynı konu ile 2topic açıyor daha bunları yaparken bu kdr uraşıyorsan clienti nasıl şifrelicen allah bilir
allahım uo ne hallere kaldı tamam anlıyorum bilmiyosun yapmaya calısıyosun bizde boyleydik ama once hemen server acmaya calısma once biraz arastır sonra basla ( hatta hic baslamasan super olur gereksiz cok server var ! )
mesela gereksiz serverlara ornek [LifelesS Pwp Yakında !!] acilmadan kapansin:D
client editleyen sölesin:yes
anelka9999 : mesela gereksiz serverlara ornek LifelesS Pwp Yakında !! acilmadan kapansin:D

Senin bu yaptığına coniler ironi diyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.